Jeżeli przyjrzymy się nowoczesnym projektom domów i mieszkań, to szybko dojdziemy do wniosku, że teraz liczy się otwarta przestrzeń. Nie dość, że otrzymujemy większe wnętrza, to jeszcze możemy pozwolić sobie na nietypowe rozwiązania aranżacyjne. Open space oferuje nam nowoczesne, modne i eleganckie opcje urządzenia mieszkania tak, aby stanowiło spójną całość.

Otwarta przestrzeń i blaty kuchenne AXSTONE to gwarancja stylowego wykończenia wnętrza

blaty kuchenne axstoneZgodnie z najnowszymi trendami i filozofią open kuchnia powinna być otwarta na salon lub na jadalnię. Co więcej, jeśli chcemy poprowadzić aranżację grając przestrzenią musimy przenieść temat do kolejnych wnętrz. Wówczas uzyskamy spójną i efektowną aranżację. Najprostszym rozwiązaniem jest wspólny element – materiał, z którego wykonane są blaty kuchenne AXSTONE, które oferują niebanalne rozwiązania z najwyższej jakości materiałów. W kuchni będziemy przygotowywać na granicie posiłki, a pokoju postawimy granitowy stół. Indywidualne zamówienia mają wiele zalet. Przede wszystkim mamy coś unikalnego i oryginalnego, poza tym możemy liczyć na dopasowanie rozmiaru i na dobranie koloru według własnego gustu. Nowoczesne blaty kuchenne AXSTONE mają różne struktury, kolory oraz grubości, z których z pewnością wybierzemy coś dla swojego wnętrza.

Profesjonalna firma zapewnia niepowtarzalną realizację. Warto tylko oddzielić w sposób symboliczny, czy to za pomocą podłogi czy koloru ścian, część wypoczynkową od tej, w której mamy zamiar jeść. Można to zrobić również instalując wyspę kuchenną, która sprawnie wyznaczy strefy w mieszkaniu.

Źródło: blaty kuchenne AXSTONE