Jestem osobą, która zajmuje się wystrojem wnętrz, czyli generalnie rzecz biorąc jestem po prostu dekoratorką wnętrz. Swoją pracę bardzo, ale to bardzo lubię i jestem w pełni usatysfakcjonowana zawodem, jaki wykonuję.

Tapety zmywalne to dobre rozwiązanie

tapety zmywalneOstatnio jednakże bardzo zainteresowała mnie aranżacja ścian i można powiedzieć, że dekoratorstwo odłożyłam na bok i zajęłam się aranżacją ścian w różnych pomieszczeniach. Generalnie tego typu zleceń mam sporo, ale niestety nie jest ich aż tyle, ile bym chciała. Jednakże, jeżeli dostaję właśnie takie zlecenie, to projektuję dla ludzi indywidualne tapety ścienne. Słucham tego, czego ludzie oczekują i po prostu tworzę dla nich ich własne tapety ścienne, żeby były dokładnie takie, o jakich marzą, a jednocześnie żeby komponowały się z wnętrzem. W przyszłości planuję również tworzyć aranżacje fototapet oraz własne nowoczesne tapety zmywalne, również oczywiście dostosowane do potrzeb moich klientów. Cena stworzonej przeze mnie tapety nie jest niska, no ale ja współpracuję z producentami, którzy do produkcji takiej tapety używają najlepszej jakości materiałów, zwracają oni dużą uwagę na znajdujące się detale i w ogóle, poza tym tak to już jest w świecie, że jeżeli człowiek chce mieć coś własnego, coś indywidualnego, zaprojektowanego tylko dla niego, to musi zapłacić więcej pieniędzy niż za rzecz która jest dostępna w sklepie dla wszystkich. Tak to już rynek funkcjonuje i nic się na to nie poradzi. Generalnie na razie miałam tylko kilka takich zleceń, ale cieszy mnie to, że jednak takie zlecenia są.

Ponadto bardzo, ale to bardzo motywuje mnie fakt, że klienci, dla których realizowałam takie właśnie zlecenia są bardzo zadowoleni z mojej pracy, Można powiedzieć, ze są nawet zachwyceni i zawsze mówią, że będą mnie polecać swoim znajomym.