Dzień, w którym w moim biurze skończy się papier do drukarki to dzień, w którym od razu wybieram się na zakupy do sklepu papierniczego. Tym jednym zdaniem mogę podsumować funkcjonowanie mojego biura pod względem zaopatrzenia w materiały biurowe. A tak zupełnie na poważnie to wszystkie zakupy robię wówczas, gdy nie mam już ani jednej całej ryzy papieru.

Ulubiony sklep papierniczy odwiedzam regularnie

popularne sklepy papiernicze we wrocławiuMoje biuro mieści się w samym centrum dużego miasta, ale pracuję w nim samodzielnie, bo nikogo nie zatrudniam. Mam więc ogląd na wszystkie materiały biurowe, z których na bieżąco korzystam. Mógłbym skorzystać z jakiegoś serwisu biurowego i zamawiać wszystko online a dostawę rzeczy mieć bezpośrednio do biura, ale wolę sam wybrać się do sklepu. Na początku swojej działalności odwiedzałem po kolei wszystkie popularne sklepy papiernicze we Wrocławiu, ale teraz odwiedzam tylko jeden. Obsługa w tym sklepie jest bardzo kompetentna a ja dostaję jedną fakturę na wszystkie zakupy dokonane u nich w danym miesiącu. Wybierając się na zakupy do tego sklepu mogę liczyć na to, że kompetentna obsługa zawsze podpowie mi czego może mi brakować. Poza tym w moim ulubionym sklepie mają naprawdę niskie ceny. Wiem o tym, bo porównałem je z cenami w innych sklepach, które na początku prowadzenia firmy odwiedzałem. Chyba jestem starej daty, bo jestem zwolennikiem tradycyjnych zakupów. Wolę je zdecydowanie bardziej niż zakupy internetowe.

Bardzo lubię odwiedzać swój ulubiony sklep papierniczy. Zakupy w takim sklepie stacjonarnym mają tą zaletę, że można spotkać się z ludźmi i z nimi porozmawiać. Pracuję w branży, w której sukces odnosi się dzięki dobrym relacjom z ludźmi. I dlatego właśnie zawsze wychodzę z założenia, że najlepsze zakupy to te robione na żywo.

Kategorie: Biznes