Drony możemy podzielić na parę kategorii które różnią pod względem funkcji które można dzięki nim wykonać, wyglądu czy też ceny. Są quadrocoptery, haxacoptery, oktocoptery, samoloty UAV, drony wyścigowe oraz zestawy RTF. Skupmy się może na pierwszej kategorii a mianowicie quadrocopter. Służy głównie do zabawy. Ale nie tyło dla dzieci.

Najlepsze drony

dronDuże dzieci a dokładniej mężczyźni również przepadają z sterowaniem tego typu zabawek. Jest to jednak dość droga zabawka nie każdego na nią stać . Gdyż trzeba na nią wydać czasem aż cztery tysiące . Sklep z dronami oferuje jednak bardzo często przeróżne promocje wiec warto obserwować sklepy głównie internetowe. Największym uznaniem cieszy się dron o nazwie walkera aibao. Jest to chyba najnowocześniejszy a zarazem najnowszy sprzęt firmy Parrot. Jest to bardzo lekki a zarazem bardzo solidnej wykonany sprzęt . Nie a chyba bezpieczniejsze sprzętu od niego. Jest wykonany nie z plastiku czy mety czy jakiś nietrwałych włókien. A z włókna szklanego co czyni go bardzo wytrzymałym. Jest tak jak w każdym chyba Dronie, bezpieczne laduje w razie jakiś niebezpieczeństwo sam ląduje. Ten model w przeciwieństwem do starszych jego wersji posiada znacznie więcej pamięci bo aż 8 GB.

Ten model posiada cześć której nie posiadały wcześniejsze modele specjalna podstawkę która umożliwiła chłodzenie drona , aby się nie przegrzał. Ten oto dron z kamerą posiada w sobie aparat z obiektywem. Dzięki temu robi idealne zdjęcia lepsze od poprzedników. Aczkolwiek za taką cenę jakość zdjęć powinna być wręcz perfekcyjna.

Kategorie: Elektronika