Każdy, kto uprawia sport na świeżym powietrzu powinien używać specjalnej bielizny, która będzie dostosowana do panującej pogody. Świetnym rozwiązaniem jest bielizna z wełny merynosów, która idealnie sprawdza się w ekstremalnych temperaturach. Polecana jest również do użytkowania na co dzień, ponieważ świetnie podkreśla sylwetkę i jest bardzo wygodna.

Wełniana bielizna – hit czy kit

bielizna termoaktywna brubeck woolWełna kojarzona jest z gryzieniem i szorstkością. Wełna z merynosów jest wyjątkowa, ponieważ jest niezwykle miękka i delikatna dla skóry, a co najważniejsze – nie gryzie! Bielizna termoaktywna Brubeck Wool to świetny wybór dla osób, które uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu. Bielizna z wełny merynosów ma właściwości termoizolujące. Jej włókna działają kojąco na mięśnie i dają uczucie ciepła. Bielizna z wełny nadaje się idealnie na górskie wycieczki, ponieważ może być stosowana nawet w ekstremalnych temperaturach. Wełna merynosów może być noszona zarówno latem, jak i zimą, ponieważ nie powoduje ani przegrzania, ani wychłodzenia. Jest idealna dla osób, które lubią sporty na świeżym powietrzu. Bielizna jest niezwykle komfortowa i delikatna dla skóry. Nie pochłania nieprzyjemnych zapachów i odporna jest na przepocenie, ponieważ chłonie wilgoć. Jest idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ nie uczula, ani nie podrażnia. Świetnie podkreśla sylwetkę i działa regeneracyjne na spięte mięśnie.

Zakup bielizny z wełny merynosów to świetny pomysł na prezent, dla kogoś kto lub aktywnośc fizyczną na świeżym powietrzu. Taka osoba z pewnością doceni niezwykłe właściwości wełny merynosów. Bielizna świetnie sprawdza się zarówno podczas ciepłej pogody, jak i podczas mrozu. Wspaniale zabezpiecza przed utratą temperatury i odprowadza wilgoć na zewnątrz.