Ostatnio miałam gorszy okres w życiu prywatnym i zawodowym. W końcu postanowiłam dać upust swoim emocjom. Wzięłam miesięczny urlop w pracy i postanowiłam wyjechać do Szklarskiej Poręby. Uwielbiam tą miejscowość i byłam pewna, że miesiąc wystarczy mi na regenerację sił. Wcześniej jednak musiałam zarezerwować sobie nocleg w jakimś apartamencie.

Znalazłam piękny apartament w Szklarskiej Porębie

atrakcyjny wynajem apartamentów w szklarskiej porębieZależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę piękny apartament, w którym będę mogła wypocząć. Chciałam mieć na miejscu wszystkie potrzebne udogodnienia, takie jak wanna w prywatnej łazience, aneks kuchenny z czajnikiem i sztućcami, a także wygodne łóżko oraz dostęp do WIFI w pokoju. Przede wszystkim zależało mi jednak na dobrej cenie. Zadzwoniłam do mojej koleżanki, która mieszkała w tej miejscowości. Wiedziałam, że będzie ona miała dla mnie dobre propozycje. Dowiedziałam się od niej, w jakim hotelu mają jeszcze wolne miejsca na czas mojego przyjazdu. Rekomendowała mi ona to miejsce. Hotel ten oferował atrakcyjny wynajem apartamentów w Szklarskiej Porębie, w bardzo dobrych cenach. Zapisałam sobie nazwę firmy i sprawdziłam opinię na ich temat na internecie. Faktycznie okazało się, że większość oferowanych przez nich apartamentów, spełnia wszystkie moja wymagania. Od razu zdecydowałam się zarezerwować jeden z nich. Muszę przyznać, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę!

Najważniejsze było dla mnie to, że apartament był naprawdę duży i codziennie mogłam liczyć na serwis sprzątający w dogodnych dla mnie godzinach. Muszę przyznać, że również widok z okna pozytywnie mnie zaskoczył. Miałam widok na góry! Tego się nie spodziewałam w tak niskiej cenie. Bardzo się cieszę, że moja koleżanka doradziła mi tak świetne miejsce na nocleg w Szklarskiej Porębie.