Kiedy rozpocząłem naukę na studiach to zamieszkałem ze swoimi kumplami w jednym mieszkaniu. Zawsze się świetnie dogadywaliśmy i chcieliśmy mieszkać razem. Na pierwszym roku poznaliśmy całe mnóstwo ciekawych osób, które bardzo chętnie nas odwiedzały w mieszkaniu.

Zbiórka pieniędzy na zakup stołu piłkarskiego

stół piłkarskiKiedy jakiś czas temu byliśmy w knajpie to stał tam stół piłkarski, który wpadł nam wszystkim w oko. Spędziliśmy przy nim cały wieczór a następnego dnia chętnie dzieliśmy się ponownie wrażeniami. Zapragnąłem mieć taki sam stół piłkarski, żebyśmy mogli robić turnieje u nas w mieszkaniu i spotykać się ze znajomymi. Pieniędzy na zakup takiego stołu nie miał nikt z nas, bo rodzice dawali nam tyle, że wystarczało na jedzenie i odzież. Dodatkowe atrakcje były w naszym zakresie. Do pracy nie mogłem iść, bo miałem zajęcia w ciągu dnia i to mi nie pozwalało na zatrudnienie. Wieczorami się uczyłem, albo spotykałem ze znajomymi to też czasu nie miałem. Wpadłem wtedy na pomysł, że przeprowadzę zbiórkę wśród wszystkich kolegów na ten stół i wiedziałem, że chętnych nie zabraknie. Zgodnie z zamierzeniem zabrałem się do działania. Każdego kusiła perspektywa zabawy w naszym mieszkaniu i wszyscy już zaczęli ustawiać się na turnieje. Uzbierałem gotówkę, która pozwalała mi na zakup używanego stołu piłkarskiego, który znalazłem na jednej z aukcji internetowych. Od razu złożyłem zamówienie i w weekend jak już stół piłkarski dotarł odbyły się rozgrywki. Trwały one całe trzy dni.

W tamten weekend w ogóle się nie uczyłem, bo gra w piłkarzyki tak bardzo mnie wciągnęła, że straciłem poczucie czasu. Cały materiał jednak udało mi się nadrobić w niedługim czasie co zakończyło się zdanym egzaminem końcowym. Wszystko nadgoniłem bez żadnego problemu.

 

Kategorie: Rozrywka