Chyba każdy z nas pamięta swoje ulubione zabawki z dzieciństwa, które towarzyszyły nam przez wiele lat. Przeważnie to były przytulanki, do których przyjemnie było się przytulić, zatem nic dziwnego, że każde dziecko je miało.

Jak wyglądają wykroje na przytulanki?

wykroje zabawkiPrzeważnie chcąc kupić dziecku zabawkę, udajemy się do sklepu zabawkowego, w którym znajdziemy ich ogromny wybór. Z pewnością jest to najprostsze rozwiązanie, bo w kilka chwil maluch ma nową rzecz. Jednak są też bardziej kreatywne sposoby na super zabawki. Każdy rodzic, który ma nieco wolnego czasu, może samodzielnie wykonać dla swojego dziecka przytulankę. Wystarczy posiadać maszynę do szycie, hafciarkę i podstawowe przybory do szycia. Jeżeli interesują nas wykroje zabawki dostaniemy w wielu sklepach zabawkowych albo w pasmanteriach. Są to gotowe wzory do uszycia konkretnej zabawki. Wybór jest przeogromny od zwierzątek po samochody czy produkty spożywcze. Gotowe komplety zawierają wykroje z tutorialem i haftami, a do tego są dołączone pliki pdf, które umożliwiają samodzielnie wykonanie zabawki od samego początku do samego końca. Oczywiście maskotkę można wykonać ręcznie bez użycia maszyny, ale potrwa to zdecydowanie dłużej, ponieważ koniecznie jest wykonanie określonego haftu na materiale. Specjalne hafciarki elektroniczne samodzielnie wykonują to zadanie na podstawie załączonego pliku. Taka zabawka może być świetnym elementem dekoracyjnym pokoju dziecka, ale także całego mieszkania, ponieważ nie musi to być kotek czy piesek.

Robiąc samodzielnie przytulanki, wkładamy w nie swój czas, umiejętności i serce, przez co stają się wyjątkowe. Z pewnością są niepowtarzalne, bo przecież nikt więcej nie będzie posiadał drugiej, takiej samej przytulanki. Bez wątpienia nadadzą się także na prezent dla bliskiej osoby.