Odkryłem nowe miejsce w Łodzi. W sumie przechodziłem tam przypadkiem. Postanowiłem się tam zatrzymać, bo napis mnie do tego skusił. Spa dla ludzi spotyka się normalnie i często na swojej drodze, ale spa dla samochodów?

Czy warto udać się do car spa?

car spa

Byłem zdziwiony, że istnieje coś takiego jak car spa. W sumie miło mnie to zaskoczyło, bo zinterpretowałem to miejsce jako takie, w którym po prostu dba się o to, aby auto wyglądało świeżo i jak nowe. Mojemu na pewno przyda się renowacja lakieru – myślałem. Rzeczywiście oferowali tam takie usługi. Polerowanie lakieru było jedną z możliwości. Ja musiałem wykonać i renowację i później polerowanie. Nie wiedziałem dokładnie, co tam jest jeszcze w ofercie, bo nie chciało mi się od razu tam zaglądać i pytać o wszystko na miejscu. Pomyślałem jednak, że tam wstąpię, kiedy będę miał nieco więcej czasu. Wtedy może nawet pranie tapicerki samochodowej mi zrobią. Kto wie, co oni tam jeszcze wykonują. Postanowiłem sprawdzić wcześniej na stronie internetowej, czym się dokładnie zajmują. Car spa było bardzo bogate. Znalazłem wiele interesujących mnie zabiegów pielęgnacyjnych dla samochodów. Byłem zadowolony z tego wszystkiego. Miałem akurat wolny dzień w środę, bo nie jechałem akurat nigdzie do klienta i podszedłem tam, aby zająć się tymi wszystkimi rzeczami. Musiało to trochę czasu zająć nim doprowadzą moje auto do porządku.

Byłem jednak w stanie poczekać nawet dłuższy czas. Obsługa była bardzo sympatyczna, co się nie zdarza tak często u żadnych mechaników i podobnych fachowców.

Warto zapoznać się z ofertą stron takich jak –Amb Autodetailing – Łódź

Kategorie: Usługi