Niewiele jest przedmiotów, które bawiąc – uczą. A przecież walor edukacyjny, przy dobrej zabawie, sprawdza się najlepiej. Nie inaczej jest w przypadku alkogogli, które nie wymagają stanu wskazującego na spożycie, a jednak kiedy je zakładamy, odbieramy rzeczywistość jak po kilku głębszych.

Czy wynajmowanie alkogogli jest opłacalne?

alkogogle wynajemWielu ludzi alkogogle wprowadza na różnego rodzaju imprezy. Wszyscy dobrze się bawią, ale ta zabawa się kończy w momencie, w którym zastanowimy się nad tym, jak łatwo alkohol oszukuje nasz mózg. Często na imprezach, młodzi ludzie zakładają alkogogle, włączają konsolę i grają w samochodowe wyścigi. Zabawa jest przednia, ale po takiej imprezie, zapewne nikt nie wsiądzie do auta pod wpływem alkoholu. Walor edukacyjny alkogogli jest nie do przecenienia. Jednak ich zakup to dość duży koszt, dlatego lepiej zdecydować się na ich wynajem. Szczególnie jeśli planujemy ich jednorazowe użycie. Gogle, jakie mają w swojej ofercie firmy, zajmujące się ich wynajmem są najlepszej jakości, wykonane z najlepszych komponentów. Dlatego jeżeli nas interesują alkogogle wynajem wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem, w chwili, gdy mają nam służyć bardzo rzadko lub jedynie raz. Alkogogle prezentują szkodliwy wpływ na ośrodkowy układ nerwowy i wzrok oraz symulują zaburzenia równowagi płynące z błędnych informacji od narządu wzroku. Idealnie nadają się nie tylko na imprezy plenerowe i zabawy integracyjne, ale przede wszystkim działają prewencyjnie na nieodpowiedzialne zachowania młodzieży.

Alkogogle zniekształcają relację odległości pomiędzy obiektami. Zakrzywiają obraz podłoża, rozmywają kontrast i pogarszają jasność obrazu, a przy przechylaniu głowy obraz ulega rozdwojeniu. Sprzęt jest genialny w swojej prostocie i warto z niego choć raz skorzystać.