Decyzja o ślubie i weselu w obliczy późniejszej ich organizacji wydaje się naprawdę łatwą decyzją. Każda para młoda, która chce zorganizować imprezę w tak zwanym staropolskim stylu, czyli z dużą ilością gości, stołami uginającymi się od jedzenia oraz muzyką graną na żywo, wie jak trudno jest wybrać te wszystkie elementy.

Jak wybrać DJ na wesele – Warszawa?

dj na wesele-warszawaJednym z najtrudniejszych wyborów, który może mieć ogromny wpływ na to, jak przebiegać będzie wesele, ma wybór DJ na wesele – Warszawa. Jak wiele par młodych tak wiele porad dotyczących tego czym kierować się przy jego wyborze. Wiele osób uważa, iż wystarczy jedynie przejrzeć na przykład filmiki zamieszczone w internecie aby móc ocenić czy dany DJ nam odpowiada czy też nie. Są też osoby, którym wystarcza rozmowa z DJ-em, ustalenie z nim listy przebojów granej w trakcie wesela i tyle. Naszym zdaniem najlepszą jednak metodą jest uczestniczenie w weselu czy też innej imprezie prowadzonej przez konkretnego DJ-a. W czasie jej trwania można dokładnie zauważyć czy prezentowany przez niego repertuar podoba się gościom i porywa ich do tańca. Inna, przez niektórych uważaną za bardzo podobną, naszym jednak zdaniem, znacznie różniącą się od wcześniej metody, jest oglądanie i ocena DJ-a na podstawie nagrań z wesela.

Pamiętać jednak musimy w ich przypadku, iż profesjonalne nagrania są montowane i znajdują się na płycie tylko najfajniejsze momenty imprezy, nie do końca mogące oddawać warsztat pracy DJ-a. Ta metoda jest zresztą podobna do oglądania filmików zamieszczonych w sieci – te oficjalne zamieszczone przez DJ-a podlegają selekcji, dlatego też nie do końca można im ufać.

Kategorie: Wesele