O laserowej depilacji słyszała już chyba każda kobieta, ale też nie każda z nas wie dokładnie na czym zabieg polega i jakie efekty przynosi. Sama popularność tego zabiegu mówi już sama za siebie, jednak aby zrozumieć dlaczego warto go wykonać, dobrze jest zapoznać się nieco szerzej z tematem. 

Nowoczesna laserowa depilacja

laserowe usuwanie włosów w szczecinieTa forma depilacji jest obecnie jedyną na rynku, która zapewnia tak spektakularne rezultaty, a jednocześnie nie przysparza żadnych, znanych nam z innych form depilacji, skutków ubocznych. Każda z nas chyba doskonale wie czym są podrażnienia po kremie do golenia lub po maszynkach. Czym są wrastające włoski i efekt truskawki. Taka skóra wcale nie wygląda estetycznie i często stanowi duży problem dla wielu kobiet. Z kolei depilacja woskiem potrafi być zbyt bolesna dla pań bardziej wrażliwych. Na czym zatem polega laserowe usuwanie włosów W Szczecinie znajdziemy kliniki pracujące na najbardziej nowoczesnym sprzęcie dlatego to właśnie tam warto się udać na ten zabieg. Jak wiadomo im lepszej jakości sprzęt, tym też lepsze rezultaty. Podczas takiej depilacji laserowej, za pomocą wiązki właśnie lasera usuwana jest macierz włosków, która jest bezpośrednio odpowiedzialna za ich wzrost. Oznacza to, że włoski te więcej nie odrastają czyniąc efekty takiej depilacji trwałymi! Co więcej, zabieg przeprowadzany jest punktowo, więc nie musimy się martwić o potencjalne poparzenia, a także podczas całego procesu stosuje się odpowiednie znieczulenie.

Jedynym minusem zabiegu o ile w ogóle można tak to nazwać jest fakt, że musimy wcześniej zapuścić nasze włoski do całkowitej ich długości. Jest to niezbędne ponieważ aby zabieg zadziałał optymalnie muszą one znajdować się w fazie wzrostu. Zabieg to też tak naprawdę seria zabiegów wykonywana w odstępach czasowych ze względu na to, że nie wszystkie włoski rosną nam jednakowo. 

Kategorie: Zdrowie