Ostatnio wybierałam drzwi wewnętrzne do swojego domu. Nie chciałam by były takie jak drzwi wejściowe, które były grube i ciemne. Je dopasowywałam do koloru dachówek i elewacji, natomiast drzwi wewnętrzne będą dobrane do stylu każdego pokoju. Nie odpowiadały mi wszędzie te same drzwi.

Solidne i estetyczne drzwi drewniane

sprawdzony producent drzwi wewnętrznych drewnianychMoim zdaniem wygląda to średnio i nijak potem te drzwi nie pasują do kolorów we wnętrzach. Poza tym inne drzwi będą w łazience, a inne w sypialni, czy składziku. Poszłam sobie do sklepu budowlanego, by zobaczyć jak prezentuje się stacjonarna oferta. Zobaczyłam tam wiele ładnych drzwi, które od razu wpadły mi w oko. Najpierw wybrałam drzwi do składzika z narzędziami oraz pompą ciepła, a także drzwi do komórki na zapasy koło kuchni. Tutaj postawiłam na drzwi ze średnio ciemnego drewna, w pełni zabudowane, bez okienek. Nie są one tam potrzebne. Jedynie przy drzwiach kuchennych zdecydowałam się drzwi z otworkami wentylacyjnymi przy dolnej krawędzi. Do łazienki wybrałam drzwi z matowym okienkiem na górze. Dzięki temu z daleka będzie widać, że w łazience świeci się światło, a jednak przez szybkę nie będzie nic widać. Drzwi do łazienki miały kolor popielaty, ponieważ kafle były w odcieniu złamanej bieli i razem to współgrało. W sklepie nie znalazłam dobrych drzwi do sypialni, ale sprzedawca zapewnił mnie, że sprawdzony producent drzwi wewnętrznych drewnianych będzie miał właściwy model w swojej ofercie. Odesłał mnie do konkretnej firmy z której oni biorą drzwi, ale bardziej typowe, popularne.https://www.sostabar.com/5-cose-che-fara-solo-per-la-sua-amata/

Faktycznie, na stronie producenta znalazłam idealny model. Były to jasne drzwi z brzozy, z dekoracyjnym rzeźbieniem z boku od strony klamki. Pięknie pasowały do mojego skandynawskiego wnętrza, jak również były solidnie wykonane. A do tego kupiłam je tanio.