Uważam, że jeżeli ktoś chce się za coś zabrać na poważnie, to powinien mieć ku temu odpowiednie predyspozycje i przede wszystkim przeszkolenie. Wiele dziewczyn obecnie dorabia sobie na przykład robiąc paznokcie, lub rzęsy w domach. I wszystko byłoby ok, ale na dobrą sprawę- nie mając żadnych certyfikatów mogą szkodzić innym.

Najlepsza nauka przedłużania rzęs

efektywny kurs przedłużania rzęsJa już jakiś czas temu zaczęłam myśleć o tym, że może jakiś efektywny kurs przedłużania rzęs byłby dla mnie odpowiedni. Mogłabym pracować w domu,w godzinach wolnych od zajęć i sama mogłabym rozplanować sobie czas. Zapisałam się na super kurs przedłużania, polecany przez moją zaufaną kosmetyczkę. Mówiła, że to właśnie tam zawsze posyła swoje pracownice i efekty są niesamowite. Postanowiłam iść na pierwsze zajęcia i zobaczyć, czy to będzie w ogóle coś odpowiedniego dla mnie. Na początku kosmetyczka pokazywała nam, w jaki sposób kleić rzęsy i w którym miejscu należy zaaplikować klej. To wszystko wydawało mi się bardzo skomplikowane, obawiałam się, że mogę komuś zrobić krzywdę jak zrobię jakiś niespodziewany nagły ruch. Jednak nasze nauczycielki uspokajały, że w razie czego będą wiedziały jak zareagować i po to właśnie mamy praktykę. Będą pilnować przebiegu naszych ćwiczeń, żeby móc zareagować w razie potrzeby, gdybyśmy robiły coś nie tak jak trzeba. Uspokoiłam się trochę i mogłam zacząć ćwiczyć w skupieniu. Taka nauka bardzo mi się przydała, bo przede wszystkim nauczyłam się cierpliwości. Na początku przedłużałam jedne rzęsy ze 3 godziny.

Na kursie nauczyłam się wielu ważnych i przydatnych rzeczy, których dziewczyny robiące rzęsy bez specjalnych kursów mogą nie wiedzieć. Uważam, że warto uczestniczyć w takich kursach, bo zawsze lepiej można się czegoś nauczyć. Za jakiś czas rozpocznę przedłużanie rzęs koleżankom i znajomym.