Mój tata ma dość specyficzny gust i dlatego ciężko trafić z prezentem dla niego, który spełniałby jego wyśrubowane standardy, mieścił się w budżecie i był przydatny. Reguły można trochę nagiąć, kiedy prezent robi się własnoręcznie, ale talentów rzemieślniczo-artystycnzych nie posiadam za grosz i zostało mi szukanie czegoś po sklepach.

Oryginalne spinki do koszul

srebrne spinki do koszuliW poszukiwaniu natchnienia przeglądałam blogi o modzie męskiej i wtedy wpadłam na pomysł jakiegoś dodatku do koszuli (bo samej koszuli na pewno nie wybiorę dobrej). Zaczęłam oglądać krawaty, poszetki, fulary… Było tego mnóstwo! W sklepie z takimi dodatkami był też cały dział poświęcony na spinki do krawatów i koszuli i uznałam, że tutaj mam szansę na sukces i znalezienie czegoś, co spodoba się tacie. Bez wahania podjęłam decyzję, że kupię mu spinki ze srebra, bo wiem, że akurat ten metal lubi i jedyna złota biżuteria jaką nosi, to obrączka. Dalsze przeglądanie internetowych sklepów sprawiło, że trafiłam na stronę firmy, która robi spinki do koszuli na zamówienie i można wybrać sobie jakiś wzór albo konkretny grawer. Postanowiłam, że kupię dwa zestawy: jedne proste, ozdobione do wewnętrznej strony grawerem z datą i inicjałami taty, a drugie ze wzorem, przedstawiającym trop wilka. Tata, poza byciem miłośnikiem mody, jest też zapalonym obrońcą przyrody, więc takie srebrne spinki do koszuli będą dla niego idealne. Realizacja zamówienia, ze względu na wzór spinek, trwała ponad tydzień, ale było warto.

Spinki do mankietów okazały się strzałem w dziesiątkę. Tata wyraźnie się nie spodziewał, że może dostać ode mnie taki prezent i docenił oba komplety: jeden za to, że jest taki prosty, w sam raz na co dzień, a drugi idealnie odzwierciedla jego zamiłowanie do przyrody i gust i styl, jeśli chodzi o modę.