Wyjście za mąż z całą pewnością dla każdej dziewczyny jest olbrzymim przeżyciem. Kiedy wreszcie staniemy przed ołtarzem i wypowiemy do naszego narzeczonego słowa odwiecznej przysięgi, z całą pewnością będziemy czuły się jak najszczęśliwsze osoby na świecie. Nieważne, jak bardzo próbują to ukryć, mężczyźni również na swój sposób bardzo przeżywają swój dzień ślubu.

Kupujemy balony na wesele

balonyIle to razy mamy do czynienia z sytuacjami, kiedy panu młodemu ze wzruszenia pojawiają się łzy w oczach i łamie się głos, kiedy pierwszy raz patrzy na swoją ukochaną w białej sukni albo kiedy składa jej słowa przysięgi. Dzień ślubu z całą pewnością dla obojga młodych jest dniem magicznym, jednym z najważniejszych dni w życiu. Nie ma na to wpływu kościół, udekorowany w balony z helem ani sala weselna, nawet jeśli balony do modelowania posłużyły organizatorom za materiał, z którego można stworzyć prowizoryczną parę młodą, a pod sufitem unoszą się balony foliowe ze zdjęciami twarzy gości i narzeczonych. Liczy się tylko to, że wreszcie przysięgli sobie miłość po grób. Nie obchodzi ich, że hurtowa sprzedaż balonów wychodzi całkiem tanio i za nieduże pieniądze organizatorom udało się przepięknie udekorować salę balową, bo przecież balony na wesele dodają każdej, nawet najmniejszej sali uroku. Tak naprawdę nie liczą się nawet goście – ważne jest tylko to, co oboje przed kilkoma chwilami przeżyli. Oczywiście bardzo łatwo jest być oczarowanym drugą osobą w dniu własnego ślubu. Nieco trudniejszym zadaniem jest przekładać tę miłość na codzienne życie, tak jak przysięgliśmy – dopóki śmierć nas nie rozłączy. Jednak jeśli państwa młodych połączyła prawdziwa miłość, to nie powinno to stanowić żadnego problemu.

Nieważne, co przytrafi nam się w życiu, nieważne, jakie tragedie i jakie radosne wydarzenia będą miały miejsce w naszym przyszłym świecie, o ile małżonków będzie łączyło prawdziwe, trwałe uczucie, to razem przetrwają wszystko. I każdego dnia przed snem dziękować będą losowi, że połączył ich z tą wspaniałą, śpiącą obok osobą.

Kategorie: Usługi