Budowa własnego domu, jest marzeniem dużej części ludzi. Była i moim, a ostatnio jestem blisko spełnienia tego marzenia. Właściwie finiszuję i jest to najlepszy moment dla kobiety, bo dom jest wykańczany, a potem meblowany. Gdy wcześniej nie czułam entuzjazmu na widok cementu i gipsu, tak teraz robi się pięknie.

Ile kosztuje kuchnia na wymiar?

kuchnie na wymiar nowy sączMój mąż zwrócił mi uwagę, że powoli powinnam zacząć rozglądać się za kuchnią. Jeszcze parę miesięcy, a wszystko będzie skończone. Zawsze powtarzałam mężowi jaką kuchnie będziemy mieć i jakie meble. Wszystko na wymiar, by maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Zresztą, miałam swoją wizję tej kuchni i tylko profesjonaliści mogli zrobić ją tak, jak to sobie wymarzyłam. Ogromne blaty, z których nic nie spada, duża przestrzeń, piękna biel półek i zabudowany piekarnik. Płyta kuchenna do zabudowy to coś na co czekałam dziesięć lat i zawsze o takiej marzyłam. W końcu oglądam kuchnie na wymiar nowy sącz i jest to całkiem realne. Srebrna lodówka, który stoi w idealnym miejscu i okap, który ma idealny wymiar. Wszystko w takiej kuchni ma idealny wymiar, taki, jaki ja chcę, a nie taki jaki wymyślił producent. To jakby spersonalizowana kuchnia, tylko moja. Określająca moje gusta. Lubię się schylać to mam półki nisko, nie mogę, bo boli mnie kręgosłup – są zaprojektowane wyżej. Kuchnia na wymiar to moje marzenie, które mogłam zrealizować dzięki pieniądzom, bo przecież nie każde można kupić. To akurat jest materialne i mam na nie wpływ.

Następnie wzięłam się za sypialnię dla dziecka. Tu właściwie potrzebowałam tylko łóżeczka i mnóstwa miłości. To pokój marzeń, którego nie mogłam wypełnić za pieniądze. Jedynie ogromna miłość i potrzeba mogły zadomowić się w tym pomieszczeniu. Ten pokoik jest ukoronowaniem całych moich marzeń o dorosłym życiu.