Od dłuższego czasu mam problem z moim telefonem samsung s9. Jakiś czas temu pękła mi w nim szybka. Wymieniłem ją w serwisie, ale niestety po pewnym czasie szybka zaczęła się odklejać od ekranu. W innym serwisie uznali, że szybko jest źle wymieniona i znowu ją naprawili. Niestety znowu miałem problem z szybką, ponieważ po ostatniej naprawie przestał działać w telefonie dotyk.

Chciałem uzyskać gwarancję na wymianę szybki

wymiana szybki w samsungu s9 z gwarancjąPostanowiłem, że tym razem oddam mojego samsunga s9 do naprawy w takim serwisie, w którym uzyskam gwarancję na wymienione części i wykonaną usługę. Dzięki temu będę miał pewność, że nawet jeśli szybka znowu się popsuje to nie będę musiał pakować się w dodatkowe koszty. Musiałem tylko znaleźć taki serwis, który udziela gwarancji. Poszukiwanie takiego miejsca rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: wymiana szybki w samsungu s9 z gwarancją, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć autoryzowany serwis samsunga znajdujący się w mojej najbliższej okolicy, który udzielał gwarancji zarówno na wykonane usługi, jak i na wymienione w telefonie komórkowym części. W dodatku klienci chwalili ten serwis, że działają bardzo szybko i większość napraw jest dokonywanych od ręki, w ciągu jednego dnia. Mieli oni również bardzo niskie, przystępne ceny za swoje usługi. Zdecydowałem się więc udać w to miejsce z moim samsungiem s9 do naprawy.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. W tym serwisie dostałem pół roczną gwarancję na wykonaną usługę, oraz dwu letnią gwarancję na wymienione części. Otrzymałem również fakturę na te usługi. To jest bardzo profesjonalne podejście do klienta. Tym razem nie miałem już problemów z wymienioną szybką, ponieważ została ona wymieniona fachowo i na oryginalnych częściach do telefonu.

 

Kategorie: Usługi