Kocham góry. Nie ma roku, abym się nie wybrała na ulubione szlaki i ścieżki. Ostatnio postanowiłam, że podczas kolejnej wizyty w polskich Tatrach spróbuję czegoś nowego – wezmę ze sobą rower i będę przemierzać nim początkowo te mniej wymagające rejony. Chcę aktywnie spędzić ten wolny czas, ale żeby jednocześnie nie był on taki, jak co roku.

Najlepszy górski rower od firmy Kross

kross level 5.0Górskich rowerów w ofertach różnych sklepów i marek jest cała masa. Posiadam już rower miejski marki Kross, który bardzo dobrze się sprawdza na asfaltach i ścieżkach rowerowych w moim mieście, dlatego chcę również w kwestii tego górskiego zaufać tej firmie. Znalazłam w ich ofercie całkiem ciekawy rower Kross Level 5.0, który posiada zachwycające parametry i przeznaczony jest zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów w wyczynowej jeździe po wzniesieniach. Szeroka gama rozmiarów sprawia, że każdy może kupić dla siebie taki pojazd. Zbudowany jest z najlepszej jakości aluminium i posiada wszystkie niezbędne elementy, dzięki którym jazda będzie bezpieczna i pewna, nawet po tych najbardziej kamienistych odcinkach. Wyposażony jest w imponującą liczbę biegów, najlepiej wykonane koła, solidne hamulce, najlepszy w swojej klasie łańcuch, a dodatkowo w niezawodną kierownicę i siodełko dopasowane do każdego użytkownika. W takim rowerze nic nie może zawieść i wszystkie elementy muszą stanowić zgraną całość. Jest to niezbędne do płynnej i najbezpieczniejszej jazdy. Posiadając taki rower i odpowiednie akcesoria (kask, rękawice oraz ochraniacze) nie straszne nam będą żadne trasy, a jazda będzie dawać stuprocentową satysfakcję i radość.

Wybór odpowiedniego roweru górskiego jest bardzo ważny. Nie możemy wybrać pierwszego lepszego pojazdu tylko taki, który zapewni nam jednocześnie bezpieczną i dającą maksymalne zadowolenie jazdę. Musi być on solidny oraz musi się sprawdzać w najróżniejszych warunkach, które panują na wielu górskich trasach.