Na remont kuchni czekałam bardzo długo. Zawsze było jakoś tak, że to inne pomieszczenia były ważniejsze i to do nich kupowałam nowe meble i akcesoria. Kiedy wreszcie przyszedł czas na pełny remont kuchni chciałam urządzić ją w wyjątkowy sposób i wprowadzić do niej niezbyt oczywiste rozwiązania (np. nie zdecydowałam się na popularne położenie kafelków na ścianie gdzie są meble i kuchenka). 

Postawiłam na grafikę na szkle zamiast płytek

grafika na szkle drukowana w poznaniuZamiast typowych kafelków w kuchni postawiłam na szklany panel z wybraną przeze mnie grafiką. Grafika nadrukowana na szkle marzyła mi się od czasu kiedy przypadkowo trafiłam w Internecie na aranżację wnętrza z jej wykorzystaniem. Bardzo cieszę się, że w końcu również i ja mogę mieć coś takiego w swoim domu. Firmy zajmującej się tworzeniem szklanych paneli poszukałam w Internecie wpisując w wyszukiwarkę „grafika na szkle drukowana w Poznaniu„. Szybko znalazłam odpowiedniego fachowca, który indywidualnie tworzy takie panele, i któremu można podesłać własną grafikę. Bardzo chciałam by na szkle znalazły się różnokolorowe kwiaty (nie są one na żadnym tle, a efekt szkła jest bardziej widoczny). Wygląda to naprawdę niesamowicie efektownie, więc jestem bardzo zadowolona z obecnego wyglądu mojej kuchni. Uważam, że ten element wystroju wnętrza był wart każdej wydanej złotówki. 

Kuchnia wygląda naprawdę efektownie i bardzo schludnie, co oczywiście było moim głównym celem. Jednakże, równie mocno zadowolona jestem z tego jak łatwo dzięki panelom szklanym mi się te kuchnię sprząta – są one o wiele bardziej higieniczne niż kafelki, gdzie w fugach zbierało się dużo zabrudzeń. Prawie wszyscy moi goście kiedy wchodzą do kuchni pytają mi się o to, co znajduje się na ścianie i są w szoku kiedy mówię, że to szkło.