Nasz dom po dziadkach, stał pusty, i nie było czasu porządnie się nim zająć. Nie planowaliśmy w nim przyszłości mieszkać. Uważaliśmy, że lepiej będzie go sprzedać w dogodnym czasie, i kupić sobie za te pieniądze coś mniejszego i podzielić sumę na mnie i na brata. Jednak najpierw trzeba było go doprowadzić do porządku, bo nikt by nie chciał go kupić.

Dobra reklama to podstawa

 home staging do zdjęć w TrójmieścieNie miałam pojęcia, jak zająć się tym domem. Trzeba było doprowadzić go do stanu używalności, i przede wszystkim sprawić, by ktoś zechciał go kupić. Gdy coś stoi przez lata nieużywane, to traci swój urok. Jest pewna nowość, jak home staging do zdjęć w Trójmieście, i przeczytałam o niej przypadkiem. Polega na tym, że do mieszkania, które planuje się sprzedać, przyjeżdżają projektanci, i oglądają je. Czasami pracownicy przywożą różne meble pokazowe, które wynajmują, aby móc przygotować mieszkanie do robienia zdjęć. Znają się idealnie na fotografowaniu, i wiedzą, co trzeba ująć na zdjęciu, aby dom stał się interesujący dla potencjalnego nabywcy. Przyjechali od razu z ekipą sprzątająca, i zostawiliśmy im wszystko. Poprosili o kilka dni, by móc podziwiać efekty. Gdy przyjechałam za kilka dni, aby zobaczyć zdjęcia jakie wykonali, byłam przekonana, że pokazują mi zupełnie inny dom. Nie mogłam uwierzyć, że tak potrafili wszystko pięknie zaprojektować. Powstawiali kilka mebli, dzięki którym dom wyglądał o wiele bardziej interesująco. To takie przykładowe ułożenie, dla kupujących, aby rozwinęła im się wyobraźnia, w jaki sposób można zagospodarować to miejsce.

Nasz dom jest już odnowiony, dzięki pomocy home staging. To świetna opcja dla tych, którzy nie mają czasu zajmować się wystrojem mieszkania, i przygotowywaniem go na sprzedaż. Tak jak w naszym przypadku, każdy miał swój dom i swoje zajęcia. Dzięki ich pomocy, wystawiliśmy ogłoszenie, i już mamy kilka osób zainteresowanych, do obejrzenia domu.