Każda kobieta uwielbia robić makijaż codzienny. Bardzo często używa do niego jasnych, naturalnych cieni. Ciemne, kolorowe cienie bardziej nadają się do wyjść wieczornych, natomiast jaśniejsze, bardziej naturalne do wyjść do pracy i tym podobne rzeczy.

Zalety bazy ease

baza pod cienie peaseStosując cienie podczas robienia makijażu musimy najpierw użyć specjalnej bazy pod cienie. Nie używając bazy pod cienie może się okazać, że cienie zaczną się kruszyć i zbierać w kąciku oka, czy na załamaniu powieki. Nie wygląda to estetycznie. Natomiast baza pod cienie Pease sprawia, że cienie utrzymują się przez cały dzień na powiece w idealnym stanie. Każda kobieta używająca cienie powinna stosować odpowiednią bazę. Baza jest bardzo wydajna i służyć może przez kilka miesięcy. Kolor cieni malowany na bazie bardzo ładnie wygląda. Jest bardziej wyraźny. Baza pod cienie Pease jest polecana przez kosmetyczki. One również je używają w swoich salonach. Bazy pod cienie odpowiadają za trwały makijaż oczu. Idąc na imprezę, czy do pracy warto użyć bazy pod cienie. Baza utrwala cały makijaż i sprawia, że możemy się nim cieszyć przez długi czas. W momencie kiedy nie użyjemy danej bazy pod cienie to makijaż średnio co godzinę będziemy musiały poprawiać. Jest to bardzo uciążliwe dla wszystkich kobiet i mało komfortowe. Dlatego warto używać odpowiednie bazy pod cienie wtedy kiedy używamy różnych cieni niezależnie od ich koloru i konsystencji.

Bazy pod cienie można kupić w każdej drogerii. Również można je zamówić przez internet z dostawą do domu. Wybór baz pod cienie w internecie jest bardzo duży, jednak najczęściej wybierane są bazy pod cienie Pease. Są one dostępne w internetowych drogeriach, a koszt zakupu to kilkadziesiąt złoty. Jednak są bardzo wydajne i można je długo stosować.