1-555-645-324 Monday - Sunday 10:00 - 22:00
Idealna sukienka od mamy

Idealna sukienka od mamy

Zaraz po szkole średniej chciałam podjąć zatrudnienie, ponieważ planowałam pójść na studia zaoczne, które były płatne. Potrzebowałam własnych pieniędzy, ponieważ miałam spore wydatki a moja mama nie była w stanie dawać mi na wszystko. Usamodzielnienie się było moim głównym celem.

Sukienka do biura prezentem na rozpoczęcie pracy

sukienki do biuraZnalazłam dość szybko pracę w biurze, ponieważ koleżanka przekazała mi informację, że poszukiwana była sekretarka w firmie, gdzie ona pracowała. Poleciła mnie swojemu pracodawcy i tak udało mi się dostać tę pracę. Obowiązywał mnie strój wizytowy, ale niewiele takich ubrań miałam. Kiedy o wszystkim opowiedziałam mamie, to postanowiła od razu mnie zabrać na zakupy. Poszła ze mną do sklepu, gdzie dostępne były eleganckie sukienki do biura i zamierzała jedną kupić. Byłam je wdzięczna za taki prezent a ona stwierdziła, że to na dobry start. W sklepie było mnóstwo sukienek do wyboru i nie do końca wiedziałam jaką wybrać. Mama doradziła mi, żebym wybrała sobie sukienkę w kolorze, który będzie pasował do większości ubrań. Wtedy będę mogła nosić sukienkę do biura w zestawieniu z różnymi koszulami. Zdecydowałam się na sukienkę w szarym kolorze, gdyż był to kolor idealnie nadający się do biura a i mogłam do niej dopasować koszulę czy bluzkę w dowolnym kolorze. Sukienka była śliczna i wybrałam taką, która nie kosztowała tak dużo. Mama była zadowolona, że mogła zrobić mi taki prezent. Sukienkę oczywiście już następnego dnia ubrałam do pracy.

Po okresie próbnym otrzymałam umowę o pracę. Wszystko idealnie się złożyło, poineważ był to październik a ja zaczynałam studia. Pieniądze już miałam odłożone, ale dzięki umowie na stałe miałam pewność, że przez całe studia będę miała pieniądze, żeby je opłacać regularnie.

Close Menu