Zakup sukienki może nam przysporzyć problemu, jak i wręcz przeciwnie. Kiedy wiemy, jaką sukienkę dopasować do naszej urody, zakupy mogą stać się czystą przyjemnością. Istnieją jednak takie kroje sukienek, które zawsze świetnie się prezentują na kobiecie.

Prześliczne, kobiece sukienki

sukienka z podwyższonym stanemPomimo tego, że mamy obecnie okres zimowy, ja nie zrezygnowałam z sukienek. Wręcz przeciwnie, ostatnio udało mi się zakupić naprawdę ciepłe rajstopy i wobec tego postanowiłam także dokupić do nic jakąś sukienkę. Co zabawne, miała być to pierwsza sukienka jaką sobie kupię od naprawdę wielu lat. Z początku jednak nie wiedziałam, jaką sukienkę dopasować względem mojej figury. Szukałam długo odpowiedzi na to pytanie, lecz w internecie można było znaleźć porady dedykowane głownie kobietom, których ciała idealnie pasują do wymiarów danej figury, a jak wiadomo takich kobiet jest naprawdę, mało. Każda z nas nieco się różni i inaczej wygląda, co jest piękne i niestety potrafi przysporzyć wiele trudności w związku z doborem ubrań. Wreszcie jednak znalazłam sukienkę, która jak się okazało pasuje do każdego typu urody i była nią sukienka z podwyższonym stanem. Rozkloszowana od pasa w dół sukienka u kobiet bardzo szczupłych, nadaje im talii i sprawia wrażenie, jakby biodra były nieco szersze, a cała sylwetka bardziej w typie klepsydry, a co ciekawe u kobiet z kobiecymi kształtami wcale ich nie pogrubia, a wręcz przeciwnie – wyszczupla i podkreśla kobiece krągłości. W internecie widziałam mnóstwo zdjęć kobiet o różnych sylwetkach właśnie w takich sukienkach i każda z nich jednakowo prezentowała się niesłychanie pięknie. Wiedziałam zatem, że taka sukienka i dla mnie będzie idealna.

Nie myliłam się. Kiedy tylko kurier dostarczył sukienkę, a ja ją przymierzyłam, byłam pod naprawdę ogromnym wrażeniem. Sukienka leżała na mnie idealnie, a ja wreszcie przestałam wyglądać jak bezkształtny patyk. Dodawała mi kształtów, podkreślała biodra, a także optycznie wydłużała nogi. Rewelacyjnie prezentowała się zarówno w zestawieniu z obcasami, jak i butami na płaskiej podeszwie. Teraz wiem, że tylko takie sukienki będą trafiały do mojej szafy!