Jak zawsze bywało imprezy integracyjne były szalone. Jednak zdarzyło się takich parę imprez, że przebiegły bardzo spokojnie. I właśnie jedna z takich było u mnie w firmie.

Imprezy integracyjne w Bydgoszczy zawsze dobre

imprezy integracyjne BydgoszczOgólnie zabawa była w pubie ponieważ sale weselne były za drogie a nie wiedzieliśmy dokładnie ile osób przyjdzie, dlatego też sale w których odbywają się konferencje również odpadły. Nasze kierownictwo stwierdziło, że hotele w Bydgoszczy są niepotrzebne ponieważ nie ma potrzeby na noclegi w Bydgoszczy. Jeśli ktoś jest dojeżdżający to nocleg załatwić może sobie sam. Ja jak zawsze chętnie chodziłem na jakieś imprezy integracyjne Bydgoszcz, które były firmowe, więc i tym razem bardzo mnie to ucieszyło. Impreza odbywała się w klubie, w którym był stół bilardowy więc tym bardziej się ucieszyłem ponieważ w bilard lubiłem grać. Kiedy się zadomowiliśmy to okazało się że stół jest dla nas wynajęty. Zacząłem grać. Umowa była taka, ze wygrany zostaje przy stole. Udało mi się pokonać wszystkich, którzy chcieli grać aż przyszło do mojego prezesa, który był naprawdę świetny. Grał bardzo precyzyjnie i praktycznie nie popełniał błędów. Było bardzo ciężko, ale jeden raz udało mi się z nim wygrać. Jak się później okazało grał w bilarda jakieś dwanaście lat więc ja się nie dziwie, ze grając od ledwo czterech nie dałem mu rady. Chociaż i tak udało mi się go pokonać. Jak widać nie każda impreza integracyjna musi być szalona i nie wiadomo co się będzie tam wyprawiało, ale mogą być też spokojne i całkiem pozytywne. Zawsze jednak warto iść na taką imprezę. Nie potrzebne są sale weselne czy hotele w Bydgoszczy aby zorganizować taka imprezę. Może to być pub w którym są jakieś inne atrakcje. Na przykład lotki też bardzo się sprawdzają przy imprezie integracyjnej.

Jednak zebrać wszystkich nie jest tak prosto, ponieważ nie możemy wszystkim zawsze dogodzić, jeśli jednak będziemy chodzić na wszystkie imprezy integracyjne to na pewno poznamy każdego.

Kategorie: Usługi