Zanim zdecydujemy się na zabieg przedłużania naszych włosów, wcześniej staramy się jak najwięcej poczytać odnośnie metod stosowanych w dzisiejszych czasach, a jest ich naprawdę sporo. To z kolei sprawia, że zaczynamy się gubić i koniec końców nie wiemy na który ze sposobów się zdecydować. 

Różne sposoby przedłużania włosów

przedłużanie włosówNa początku powinnyśmy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy zależy nam na tym, aby przedłużane włosy nosić przez cały czas. Jeżeli bowiem chcemy je stosować jedynie podczas wyjścia z domu ze znajomymi, czy do pracy wówczas warto zdecydować się na zakup włosów clip in, czyli tresek do których włosy są doczepione i które wczepiamy w nasze naturalne włosy. Jeżeli wiemy, że będziemy je nosić raczej rzadko i nie na co dzień, to też możemy zdecydować się na zakup włosów syntetycznych, które dzisiaj stoją na naprawdę wysokim poziomie ponieważ można je poddawać kręceniu i prostowaniu, które notabene dodatkowo je naprawiają w przypadku zmechaceń. Jeżeli jednak zależy nam na tym, aby mieć włosy przedłużone „na stałe”, to w takiej sytuacji najlepszym wyborem będzie profesjonalne przedłużanie włosów u fryzjera. Poddawanie się temu zabiegowi w profesjonalnym studio zapewni nam najwyższą jakość włosa dopasowaną do struktury naszych naturalnych włosów oraz także będziemy miały pewność, że dobrana metoda nie obciąży naszych włosów i nie spowoduje ich wypadania, a także będzie dla nas wygodna w noszeniu na co dzień.

Do takiego przedłużania włosów stosuje się włosy naturalne zapewniające nam najwyższą jakość. Skoro będziemy je nosić cały nie mogą być to włosy syntetyczne, które są podatne na szybkie zniszczenia. Fryzjer dobierze rodzaj włosów tak, aby był zgodny z naszymi naturalnymi, lecz bez względu na to jakie będą to włosy również musimy pamiętać o ich odpowiedniej pielęgnacji, która znacząco potrafi przedłużyć ich żywotność.