Kiedy wszedłem parę miesięcy temu za namową znajomych w biznes eventowy nie wiedziałem, czy do końca mi się to uda. Stwierdziłem bowiem, że faktycznie trzeba się bardzo dobrze znać na oferowanych produktach, aby zapewnić klientom bardzo duży komfort przy korzystaniu z fotobudek.

Korzystanie z fotobudek

fotobudka bielskoIm lepiej będzie wyposażona fotobudka, tym na pewno przyciągnie ona więcej klientów do firmy. Pamiętam na samym początku prowadzenia takiej działalności, że praktycznie każdą wolną chwilę spędzałem na sprawdzeniu, jakie dokładnie dodatki dobrać do mojej świeżo kupionej fotobudki. Tak się akurat składa, że kupiłem ją praktycznie gołą, czyli nie było w środku nic, a o akcesoria i wszelkiego rodzaju strone musiałem zadbać na własną rękę. To sprawiło, że fotobudka bielsko szybko pochłonęła większośc mojego czasu, ale z drugiej strony wiedziałem, że będzie to dobra inwestycja, która na pewno sprawi, że każdy z klientów będzie zadowolony z użytkowania takiego rozwiązania. Pamiętam także swoje pierwsze zlecenie, kiedy zgłosił się do mnie jeden klient, który chciał zorganizować fotobudkę na swoje wesele. To właśnie dla niego starałem się bardzo dobrać odpowiednie dodatki oraz stroje, aby przede wszystkim mieć pewność, że będzie zadowolony z przebiegu całej usługi. Jeśli chodzi o fotobudkę, to ta robiła naprawdę furorę podczas wydarzenia i nie było wątpliwości, że było to najbardziej rozchwytywane urządzenie, z którego mogli korzystać klienci chcący odpowiednio się zabawić.

Dodatkowo po każdym takim wydarzeniu mogli zapisać się w programie i otrzymać e-mail ze wszystkim zdjęciami, które udało im się wykonać przy pomocy takiej fotobudki. Jak widzicie, biznes się udał i teraz z dnia na dzień muszę zatrudniać więcej pracowników do obsługi zleceń.

Kategorie: Wesele