W przypadku gdy zastosuje się konkretny zabieg medycyny estetycznej można oczekiwać naprawdę dobrych efektów jeśli chodzi o poprawę wyglądu. Trzeba jednak poczytać nieco na temat przebiegu danego zabiegu, a także zaleceń dotyczących czasu po zabiegu.

O czym pamiętać po zabiegu HIFU?

zabieg hifu - krakówZ całą pewnością czymś coraz bardziej popularnym staje się taki zabieg jak HIFU. Dzięki zastosowaniu skupionej wiązki ultradźwięków można spodziewać się zarówno poprawy stanu skóry jak i zmniejszenie tkanki tłuszczowej. Jest to więc coś naprawdę skutecznego. Jeśli chodzi o sam przebieg to powinien zajmować się tym doświadczony specjalista, bo niezwykle istotne jest odpowiednie dobranie głębokości działania ultradźwięków. Taki profesjonalista stosuje specjalny żel na danym obszarze ciała, a następnie przy użyciu specjalnego sprzętu stosuje ultradźwięki. Jeśli chodzi o zalecenia po zabiegu należy unikać złuszczania danego obszaru skóry, a więc powinnyście stosować delikatne kosmetyki. Do tego trzeba uniknąć stosowania leków przeciwzapalnych oraz przeciwbólowych prócz paracetamolu. Z całą pewnością przekonacie się jak skuteczny okazuje się być zabieg HIFU – Kraków to miejsce gdzie dobrze jest poszukać dla siebie dobrego specjalisty. Już po paru dniach widać konkretne efekty, jednak całkowite rezultaty są widoczne po kilku miesiącach. Warto więc najpierw sprawdzić na zdjęciach dostępnych w internecie jak wyglądają efekty przed oraz po. W ten sposób będziecie wiedziały czy jest to na pewno coś dobrego dla was.

Dobrze jest postarać się o zapewnienie sobie jak najlepszego wyglądu, szczególnie skoro istnieje tak wiele metod na to. HIFU z całą pewnością zdoła przypaść do gustu wielu kobietom, skoro zapewnia naprawdę konkretne efekty już po jakimś czasie.