Jestem mamą dwójki uroczych dzieci. Od czasu ich narodzin zajmuję się domem. Przy dzieciach jest naprawdę bardzo dużo pracy. W związku z tym, że mój mąż posiada bardzo dobrze płatną pracę, zdecydowaliśmy się na moje zwolnienie z pracy. Muszę powiedzieć, że wyszło mi to na dobre, ponieważ spełniam się jako matka, żona oraz pani domu. Dodatkowo, niedługo otworzę własną działalność gospodarczą, na którą pomysł przyniosło mi moje hobby.

Produkowanie jogurtów jako pomysł na biznes

żywe bakterie jogurtoweW momencie, w którym moje urwisy poszły do szkoły, miałam wiele czasu dla siebie. W tym samym czasie zmieniałam dietę naszej rodziny na zdrowszą. Poza tym, odkąd tylko pamiętam, bardzo lubiłam spędzać czas w kuchni na przygotowywaniu różnorakich dań i deserów. Pewnego dnia postanowiłam przygotować dla swojej rodziny zdrowy jogurt, który będzie zawierał żywe bakterie jogurtowe. Byłam tym faktem bardzo podekscytowana, ponieważ przepis, który miałam, pochodził jeszcze od mojej prababci. Mojej rodzinie taki jogurt bardzo zasmakował. Pewnego dnia mój mąż zasugerował mi, że może powinnam otworzyć swój biznes związany z produkcją tego typu jogurtów. Jako, że patrzę na życie bardzo optymistycznie, stwierdziłam że warto spróbować, ponieważ nie mam nic do stracenia. W ten oto sposób stałam się właścicielką jednoosobowej działalności gospodarczej, na co dzień produkującej zdrowe jogurty z  żywymi bakteriami.

Dzisiaj jestem bardzo sobie wdzięczna, że postanowiłam zrobić rodzinie tego typu deser. Był to impuls, który dzisiaj procentuje. Moja firma bardzo dobrze prosperuje. Zyskałam nową pasję, na której korzysta cała moja rodzina. Czuję się kobietą jeszcze bardziej spełnioną, co napawa mnie niezwykłą satysfakcją, której z całego serca życzę wszystkim i każdemu z osobna.