Całe życie fascynowałam się sztuką. Tak naprawdę mnie i mojego byłego męża na początku połączyła wspólna pasja. Spędziliśmy kilka lat na kolekcjonowaniu interesujących dzieł oraz atrakcyjnych okazów.

Kancelaria prawnicza współpracuje z rzeczoznawcą

Kancelaria prawnaByło to dla mnie bardzo ważne, ponieważ znałam się na tym i uwielbiałam otaczać się pięknymi elementami. Niestety gdy podjęliśmy decyzję o rozwodzie wszystko zaczęło się komplikować, ponieważ nikt z nas nie chciał odpuścić drugiej stronie. Szybko okazało się, że to co nas najbardziej łączyło to zaczęło nas dzielić. Na szczęście moja kancelaria adwokacka Rzeszów była profesjonalna i zapewniła mi znakomitą pomoc. Czekało mnie mnóstwo spotkań oraz rozmów w celu ustalenia wspólnej strategii co było nie zwykle istotnym elementem w tym przypadku. Moja kancelaria prawna miała wszystko ustalone i zależało im na odpowiednim wyniku. Mi również, a na dodatek nie zamierzałam stracić moich cennych dzieł sztuki. Na szczęście prawnik miał odpowiednią wiedzę i doświadczenie w takim zakresie. To było dla mnie ważne. Niestety zbierane przez lata działa sztuki wszystko nam utrudniały. Prawnik musiał nawet sprowadzać rzeczoznawcę majątkowego specjalizującego się w takiej dziedzinie. Ostatecznie cała ta sytuacja mnie blokowała i nie mogłam zacząć żyć od nowa. Na sali zmieniłam swoją strategię i głośno powiedziałam, że niczego nie chcę. Potem uświadomiłam sobie, że stare obrazy mogłyby mi przypominać o tym, że mój związek małżeński się rozpadł.

 

Ostatecznie nie miałam sobie nic do zarzucenia, ponieważ to była moja decyzja i wiedziałam co robię. Teraz oddałam się pracy i trochę zmieniłam wcześniejsze zainteresowania.

Więcej o pracy kancelarii prawnej na stronie http://www.kancelariajls.pl

Kategorie: Usługi