Ze względu na tryb mojej pracy (część dnia stoję pochylona nad stołem operacyjnym, a część przy komputerze tworząc prezentacje na wykłady dla studentów) bardzo często mam spięte mięśnie w okolicy kręgosłupa, szczególnie jego szyjnego fragmentu. Z tego powodu korzystam z usług masażysty. Jednak zajmuje to dużo czasu, którego nie mam, więc nie robię tego regularnie. Dlatego zdecydowałam zainwestować w specjalne urządzenie do masażu karku.

Kołnierz masujący dla wyjątkowego relaksu mięśni szyi

skuteczny kołnierz masujący medivonChwilę szukałam różnych ofert danego urządzenia do odprężania mięśni karku. Ostatecznie wybrałam skuteczny kołnierz masujący medivon, ponieważ firma miała wysokie oceny i pochlebne opinie na stronie przeglądarki i portalach społecznościowych. Znalazłam również testy tego konkretnego urządzenia w postaci filmików. Długo się nie zastanawiałam i szybko dokonałam zamówienia. Masażer przyjechał świetnie zapakowany, po otwarciu jego pudełka natychmiast przystąpiłam do wykonania swojego pierwszego domowego relaksu. Założyłam kołnierz na kark, włączyłam odpowiedni program uśmierzający ból oraz zmniejszający napięcie mięśni i od razu poczułam się lepiej. A dodatkowo mogłam się z nim przemieszczać po całym domu i zabierać go ze sobą do pracy, dlatego nie traciłam czasu, który mogłam spożytkować równocześnie na pracę i relaks.

Masażysta na kolejnej wizycie był zaskoczony, że moje mięśnie nie są już spięte, a ja nie odczuwam bólu w karku. Zapytał, w jaki sposób to osiągnęłam, więc opowiedziałam mu o moim kołnierzu relaksacyjnym, który zakupiłam jakiś czas temu. Był zachwycony efektami korzystania z urządzenia, więc poleciłam mu firmę Medivon, produkującą właśnie produkt zakupiony przeze mnie. Ucieszony, zdecydował się na kupno takiego samego aparatu do użytku w jego prywatnym gabinecie masażu.

Kategorie: Usługi