Narzeczony któregoś dnia wymyślił, że czas kupić nowe auto. Szukał swojego wymarzonego modelu w całej Polsce i przeglądał liczne ogłoszenia, by znaleźć swoją perełkę, o której już długo marzył, Mówił, że pojedzie po nią do każdego miasta, nawet najdalej, więc szykowałam się na jakąś dłuższą podróż, bo tak coś czułam, że w naszym województwie auta nie znajdzie.

Nasz wyjazd do Opola i nocleg

noclegi w OpoluTak jak myślałam, tak się stało. Znalazł piękne auto aż w Opolu, czyli ze 300kilometrów od naszego miejsca zamieszkania. Mieliśmy jechać na jedno auto, a potem on by wracał tym nowym. Jednak stwierdziłam, z bez sensu wracać po nocach i szybko wyszukałam nam noclegi w Opolu z pokojami z łazienką. To była dla mnie konieczność, a tak, to nie miałam żadnych wymagań. I tak na szybko to rezerwowaliśmy więc byłam pewna, że nie trafi się nam nic dobrego. Jednak o dziwo, trafiliśmy na piękny pensjonat, bardzo skromny i przytulny. Na zdjęciach wyglądał jak wnętrze zadbanego domu. Świeżo ścięte kwiaty w recepcji i wszystko z drewna. I do tego w bardzo niskiej cenie, aż mnie to zadziwiło. Okazało się, że w cenie mamy jeszcze śniadanie, więc już w ogóle nasza radość nie miała końca. Mieliśmy oczywiście łazienkę i do tego średniej wielkości balkonik z widokiem na miasto. Wszystko wyglądało przepięknie, tylko mój narzeczony już denerwował się na spotkanie z mężczyzną od wynajmu auta, bo z rana mieliśmy się z nim spotkać.

Auto zostało kupione praktycznie od razu, wszystko zgadzało się z ofertą. Narzeczony się uspokoił i zadowolony wypoczął chwilę w hotelu, bo nie mógł spać w nocy z wrażenia. Mówił, że dobre miejsce wybrałam, bo łóżka były wygodniejsze niż w naszym domu i wyspał się jak już dawno nie miał okazji. Oboje bardzo cieszyliśmy się z przebiegu tego wyjazdu.

Kategorie: Usługi