Gdy chcemy zdecydować się na zakup waporyzatora przenośnego, to zdecydowanie warto postawić na najnowszy model firmy DaVinci. Mowa tu o IQ2, który pomimo iż niezbyt drogi, to zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Przenośny waporyzator IQ2

davinci iq2 waporyzatoryPierwsza generacja tych urządzeń, czyli IQ, zyskała uznanie nie tylko branżowych portali i magazynów, ale, przede wszystkim, użytkowników. Vaperzy obdarzyli go ciepłymi słowami głównie za i ilość i jakość pary wytwarzanej pary, a także za wyjątkową wytrzymałość baterii, przez co mógł być wykorzystywany także przy zbiorowej waporyzacji. Natomiast IQ2 to jego ulepszona wersja, gdzie każdy parametr jest lepszy, jak również mamy do czynienia z funkcjami, jakie nie były dostępne u poprzednika. Mowa tu głównie o tym iż DaVinci IQ2 podają informację o ilości przyswajanych substancji czynnych, co jest niesłychanie pomocne w przypadku osób przyjmujących wybrane produkty z leczniczym CBD. Ten model posiada również regulację przepływu powietrza, co decyduje o tym iż bardzo łatwo dostosować ilość oraz intensywność generowanej pary wodnej. Jeżeli zainteresowały nas DaVinci IQ2 waporyzatory, to najtaniej można je kupić w sklepach online. Czasem taniej nawet o sto złotych więc zaoszczędzoną gotówkę możemy przeznaczyć na zakup akcesoriów, które pewnie i tak okażą się z czasem nieodzowne. Mowa tu na przykład o sitkach do suszu, które trzeba wymieniać co kilkanaście sesji waporyzacyjnych oraz przyrządach do czyszczenia oraz konserwacji urządzenia.

Waporyzator IQ2 jest, na pierwszy rzut, tego samego rozmiaru, co poprzednia wersja, jednakże jest od niej nieco cieńszy i lżejszy. Ponadto, jego obudowa, została pokryta szczotkowanym aluminiom, co zapewnia mu bardzo estetyczny wygląd i dodaje prestiżu.

Kategorie: Handel