Ostatnio zupełnie przez przypadek odkryłem, że w marketach budowlanych oferują projektowanie kuchni. Nie miałem pojęcia, że teraz nawet w takich sklepach zatrudniają projektantów wnętrz. Akurat byliśmy na etapie urządzania na nowo naszej kuchni, która po dziesięciu latach postanowiliśmy wyremontować. Najpierw wszystko zaprojektowaliśmy w swojej głowie a potem wybraliśmy się po materiały.

W marketach budowlanych oferują projektowanie wnętrz

kuchnia wizualizacja wnętrzaJak już wybraliśmy się po materiały do wykończenia naszej kuchni to okazało się, że pracują tam projektanci, którzy zupełnie bezpłatnie mogą wszystko zaprojektować. Wystarczy jedynie kupić materiały pod stworzony przez nich projekt, czyli wystarczy zrobić coś co i tak planowaliśmy uczynić. Usiedliśmy sobie z panem projektantem przy eleganckim stoliku i podaliśmy mu dokładne wymiary naszej kuchni. I muszę przyznać, że na jego komputerze w kilka minut powstałą nasza nowa piękna kuchnia wizualizacja wnętrza pozwoliła nam zobaczyć wszystko w trójwymiarze. Nie wiem jak ten projektant mógł w kilka minut zaprojektować naszą kuchnię, ale na pewno działał na jakiś szablonach w programie komputerowym. W każdym razie projekt przypadł nam tak bardzo do gustu, że w momencie zapomnieliśmy o naszej pierwotnej koncepcji na urządzenie kuchni. Od razu dostaliśmy listę materiałów, które musimy kupić i co najważniejsze – wszystkie materiały dostępne były od ręki w jednym miejscu.

Wizyta w markecie budowlanym całkowicie zmieniła nasze plany dotyczące remontu kuchni. Ta zmiana wyszła nam na dobre, bo dzięki projektantowi wnętrz nasza kuchnia będzie wyglądać naprawdę pięknie. Teraz mamy już kupione materiały i czekamy na fachowców, którzy projekt zamienią w rzeczywistość. Remont potrwa pewnie kilka dni, ale już nie możemy się doczekać końcowego efektu.

Kategorie: Usługi