Aby zaistnieć w sieci, trzeba posiadać własną stronę internetową. Dotyczy to przede wszystkim firm, które oferują różne usługi, produkty. Teraz większość ludzi szuka informacji w internecie. Dlatego warto wydać pieniądze na naprawdę dobrą stronę internetową, a później na jej pozycjonowanie.

Projektowanie stron Landing Page i nie tylko

strony www w CzęstochowieJednym z rodzajów stron internetowych są strony typu Landing Page. Oczywiście nie jest to nic nowego, bo takie strony internetowe były popularne już kilka lat temu, ale nadal sprawdzają się doskonale i są chętnie zamawiane przez klientów. Landing Page to typowa strona internetowa produktowa. Składa się ona tylko z jednej strony, bez żadnych dodatkowych podstron. Na tej stronie można przeczytać wszystko o danej usłudze lub o produkcie. Strona Landing Page zawiera opis produktu bądź usługi, niejednokrotnie zdjęcia, a do tego filmy. Takie strony www w Częstochowie nie należą do drogich stron. Nadają się idealnie dla firm, które oferują tylko jeden rodzaj usług bądź konkretny produkt. Na stronie można przedstawić zasady działania produktu, funkcje (też w postaci filmików video i zdjęć), a do tego przydadzą się jeszcze dane kontaktowe. Strony typu Landing Page wykorzystywane są bardzo często do różnego rodzaju akcji marketingowych. Jest to bardzo prosty sposób na zdobycie nowych klientów. Alternatywą jest stworzenie klasycznej strony internetowej. Taka strona jest zdecydowanie bardziej rozbudowana niż strona typu Landing Page.

Strony klasyczne składają się z kilku, a nawet z kilkunastu podstron. Najczęściej na stronach internetowych umieszczane są takie podstrony jak: strona główna, o nas, galeria, produkty, usługi, kontakt, dojazd. Zaletą klasycznych stron internetowych jest ich duża zawartość merytoryczna: zawierają one wszystkie niezbędne klientowi informacje.

Kategorie: Informatyka