Studia są pięknym okresem w życiu człowieka. Na pamiątkę zostaje nam legitymacja i jeżeli uda nam się je ukończyć z wynikiem pozytywnym, wykształcenie wyższe. Jednak ze względu na mnogość kierunków, bardzo popularne stało się kolekcjonowanie najróżniejszych legitymacji. Są one nie tylko przedmiotem kolekcjonerskim, ale również doskonałym pomysłem na zabawny prezent.

Legitymacja studencka dla kolekcjonerów i na prezent

kolekcjonerska legitymacja studentaMuszę przyznać, że gdy poznałam przedmiot jakim jest kolekcjonerska legitymacja studenta, byłam zachwycona. Legitymacja wygląda bardzo realnie, z tym że nie posiada stosownych oznaczeń, czyniących ją zdatną do użytku. Można na niej zamieścić dowolne zdjęcie i wybrać dowolny kierunek studiów. Dostępne są zarówno kierunki realne, jak i wymyślane przez osobę zamawiającą. Jest to bardzo fajny przedmiot, który można kolekcjonować. Ja na przykład według mojego zbioru studiowałam już na ponad trzydziestu renomowanych kierunkach. Dodatkowo okazało się to wspaniałym prezentem dla znajomego. Na urodziny zamówiłam mu legitymację, zaświadczającą o studiowaniu na kierunku dowodzenia imprezami. Muszę przyznać, że prezent był bardzo trafiony. Legitymacje nie są zbyt drogie, więc na ich kolekcjonowanie może sobie pozwolić praktycznie każdy. Jest to również doskonała pamiątka, gdy otrzymamy coś takiego, jako prezent. Serdecznie polecam wszystkim zaznajomienie się z ofertą producenta.

Decydując się na rozpoczęcie kolekcjonowania legitymacji studenckich, byłam zachwycona. I pomimo kilku lat pielęgnowania tego hobby zachwycona jestem nadal. Uważam, że jest to idealna pamiątka, która po latach będzie wiodła prym przy wspomnieniach. Idealnie nadaje się również na prezent. Szeroka oferta i niskie ceny sprawiają, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Kategorie: Usługi