Zmiany w krajobrazie miasta to rzecz naturalna. Niektóre podyktowane są słusznymi pobudkami, inne niestety głównie chęcią zysku. W większości przypadków jednak zawsze można znaleźć jakąś interesującą okazję.

Ławki parkowe na sprzedaż

ławki parkoweInformacja o likwidacji miejskiego parku dotarła do nas niedawno, ale sporo już wiadomo na temat następnych losów gruntów, na których znajdował się park – okazuje się, że prywatny inwestor, który stał się ich nowym właścicielem planuje otworzyć w tym miejscu galerię handlową. Możemy tylko przyklasnąć – oby więcej takich oryginalnych pomysłów! Wiemy już na pewno, że miasto organizuje wyprzedaż wyposażenia parku, zatem jeżeli macie w swoim ogrodzie, lub na działce grille betonowe, możecie zacierać ręce! Wszyscy dobrze wiemy, że ławki parkowe betonowe z naszego parku są dość ciężkiej konstrukcji, zatem świetnie mogą się komponować ze zwalistą konstrukcją grilla. Kosze parkowe naturalnie idą do utylizacji – w końcu kto by chciał coś takiego trzymać u siebie w ogrodzie? Prawdziwą gratką na wyprzedaży będą jednak dopiero słynne w całym naszym miasteczku i okolicach trójkątne donice betonowe, w których co wiosnę mogliśmy podziwiać pięknie kwitnące kwiaty.

Władze miasta spodziewają się wysokiej frekwencji na wyprzedaży, ze względu na historyczną i sentymentalną wartość związaną z wyposażeniem parku – była to jedyna tego rodzaju przestrzeń rekreacyjna w naszym mieście. Informuje się również, że cały dochód z wyprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne.

Kategorie: Handel