Nadszedł czas, kiedy to osoby kochające świece zapachowe potrafią je palić od rana do wieczora, by umilać sobie bardzo długie i ciemne popołudnia i i wieczory. To wspaniała metoda na to, by przypomnieć sobie aromaty lata, kojarzące się wakacjami, ale także na przykład napawać się zapachem czekolady czy deserów wtedy, kiedy jesteśmy na diecie.

Bezpieczne używanie świec Kringle Candle

świeceNie od dziś wiadomo, że w trakcie jej trwania i dodatkowo zimą, nasza ochota na słodycze jest większa. Yankee candle może chociaż w pewnym stopniu zapewnić nam substytut tego, co kochamy, a poszczególne świece zapachowe zwykle idealnie odzwierciedlają aromat prawdziwych owoców, słodkości czy innych pachnących rzeczy. Jak jednak obchodzić się ze świecą, by takie spędzanie czasu było w pełni bezpieczne? Z pewnością kringle candle jak i innych świec nie powinno się zostawiać zapalonych, kiedy wychodzimy z domu. Niektórym osobom zdarza się również zasnąć przy świeci i dodatkowo otwartym oknie, a wystarczy tylko wyobrazić sobie, co może się stać. Czasami także rozgrzany słoik, kiedy cała świeca się wypali może pęknąć i dlatego wskazane jest palenie świec na podstawkach, z dala od dzieci czy zwierząt, które dodatkowo mogłyby się również poparzyć.

Najlepiej i najbezpieczniej jest zapalić świecę na kilka minut czy pół godziny, a potem po prostu zgasić,poczekać aż wystygnie i schować. Wtedy i tak cały dom będzie wypełniony zapachem na długie godziny, a my będziemy pewni, że nic złego nie stanie się nam ani naszemu domowi czy pociechom.