Byłam niedawno ze swoim mężem na zakupach. Mąż jest bardzo wybredny i zawsze potrzebuje tego żeby ktoś mu doradził co ma kupić. Mąż lubi taki styl luźny, sportowy.

Bluza Backyard Caerel dla mężczyzn w każdym wieku

bluzaNa co dzień chodzi do pracy w garniturach co jest dla niego bardzo męczące. Jednak gdy tylko wchodzi do domu od razu przebiera się w swoje ulubione ubrania. Ja to jak najbardziej rozumiem. Bo sama mam taką pracę,do której muszę się codziennie ubierać elegancko. I gdy przyjdę do domu także lubię przebrać się w jakiś dres. Po prostu jest mi wtedy wygodnie i mogę naprawdę w takim ubraniu odpocząć. W galerii nie musimy nigdy dużo chodzić bo mąż ma od lat swoje ulubione sklepu, które dokładnie wiemy gdzie się znajdują. Mąż zawsze cenił sobie firmę Backyard Cartel zresztą uważam,że w ubraniach tej firmy mąż wygląda naprawdę dobrze. Podczas tych zakupów bardzo spodobała mu się Koszulka KOKA i tak naprawdę byłam trochę tym zdziwiona bo nie sądziłam, że akie koszulki są w jego stylu. Może z wiekiem się to trochę zmienia. Spodobała mu się także Czapka Mitchell and Ness, zresztą tak coś czułam że gdy tylko ją zobaczy i przymierzy to będzie chciał ją akurat kupić. W sklepie tym były też ubrania Cayler and Sons ale tym razem nic tej firmy nie wybrał. Najczęściej kupuje coś tej firmy. Może rzeczywiście trochę zmienił mu się gust. Była też czapka cleveland cavaliers ale po przymierzeniu jej nie zdecydował się na zakup. Wybrał jeszcze jakąś ciemną bluzę, której firmy nawet nie znałam. Mąż bardzo cieszył się z tych zakupów.

 

Jednym słowem uznał je po prostu za udane co mnie bardzo cieszy. Czasem bowiem gdy jedziemy na tego typu zakupy mąż nic nie kupuje i wychodzimy z niczym. Wtedy jest smutny cały wieczór. Na szczęście takie zakupy męża należą naprawdę do rzadkości. Zresztą zauważyłam, że coraz więcej rzeczy mu się z biegiem lat podoba.

Zainteresowanym modą Backyard Cartel polecam stronę matshop.pl

Kategorie: Zakupy