Prowadzę dużą firmę informatyczną. Na warszawskim rynku działamy już od kilkunastu lat. Projektujemy strony internetowe, odzyskujemy dane z uszkodzonych dysków i świadczymy usługi w postaci opieki IT. Do niedawna siedziba mojej firmy mieściła się w niewielkim biurowcu na obrzeżach Warszawy. Teraz zmieniliśmy lokalizację na prestiżowy biurowiec w centrum stolicy.

Do przeprowadzki wynająłem firmę transportową

tania przeprowadzka firm w warszawieMoja firma bardzo szybko się rozwijała. Zdobywałem coraz więcej klientów, a stawki w branży informatycznej są dzisiaj na bardzo wysokim poziomie. Chciałem więc, żeby lokalizacja mojej firmy odpowiadała prestiżem jakości świadczonych przez nią usług. Znalazłem więc nowoczesny biurowiec w centrum stolicy. Do przeprowadzki wynająłem firmę transportową. W ofercie tej firmy zamieszczonej na ich stronie znajdowała się tania przeprowadzka firm w Warszawie, więc postanowiłem skorzystać. Rzeczywiście jak na cenniki podobnych firm w Warszawie to ta miała naprawdę niskie ceny. Najważniejsze dla mnie było jednak to, że bardzo szybko przeprowadzili nas do nowej lokalizacji. Pracownicy musieli jedynie spakować swoje rzeczy z szafek do kartonów. Resztą zajęli się specjaliści, których wynająłem. Przewieźli wszystkie nasze meble do nowej lokalizacji, pownosili je do naszego biura i poustawiali dokładnie tak jak sobie tego życzyłem. Naprawdę łatwo przenosi się firmę jeśli skorzysta się z pomocy firmy od przeprowadzek.

Zamawiając firmę do przeprowadzki kierowałem się głównie ceną, jaką musiałem zapłacić za ich usługi. Natomiast bardzo pozytywnie zaskoczyłem się profesjonalizmem firmy, którą wynająłem. Jest to firma, którą mogę polecić każdemu przedsiębiorcy. W jeden dzień moja firma zmieniła swoją lokalizację z obrzeży stolicy na nowoczesny biurowiec mieszczący się w samym jej centrum.