Zdecydowałam się a remont kuchni. Odkładałam na ten cel wszystkie swoje pieniądze. Wykonywałam dodatkowe zlecenia żeby jak najszybciej zarobić na remont. Miałam już upatrzone meble, które chciałam wykorzystać w moim mieszkaniu. Były one dosyć drogie ale bardzo solidne.

Zdecydowałam się na drewniane blaty

blaty kuchenne drewniane wykonywane w WarszawieBlaty kuchenne drewniane wykonywane w Warszawie spodobały mi się od razu jak zobaczyłam je w katalogu. Katalog znalazłam w mojej skrzynce. Kiedy go obejrzałam już wiedziałam jak będzie w przyszłości wyglądać moja kuchnia. Odkładałam na remont prawie rok ale jestem pewna, że było warto. Firma przyjechała do mnie wcześniej żeby wymierzyć moją kuchnię i na miejscu ustaliliśmy jak zostanie ona zaprojektowana. Bardzo spodobał mi się zaprezentowany projekt. Spełniał wszystkie moje prośby i kuchnia będzie bardziej funkcjonalna. Wszystkie meble zostaną wykonane na zamówienie a blat będzie solidny i wytrzymały na wysokie temperatury. Blaty kuchenne drewniane wykonywane w Warszawie są chętnie zamawiane przez klientów. Ceny są dosyć wysokie ale remont kuchni robi się raz na jakiś czas. Wiedziałam, że koszty na pewno nie są wygórowane i kuchnia z solidnymi meblami będzie mi długo służyła. Meble mają zostać u mnie zamontowane już w przyszłym tygodniu. Umówiłam się ze stolarzem, że nie będzie mnie w domu. Muszę jechać w delegację. Drzwi otworzy fachowcom mój tata, który będzie do ich dyspozycji gdyby były jakieś komplikacje.

Już nie mogłam się doczekać powrotu do domu z delegacji. Wiedziałam, ze kuchnia jest już wykończona. Tata przesłał mi nawet jedno zdjęcie ale ma słabej jakości aparat i nie było ono widoczne. Ciekawa jestem czy efekt końcowy mnie zadowoli. Miałam nadzieję, że tak i że będę zadowolona z każdego elementu, na który się zdecydowałam.

Kategorie: Usługi