Ciekawym a zarazem prostym pomysłem na upominek dla pracownika czy klienta jest statuetka. Jest to prezent uniwersalny, który sprawdzi się zarówno przy biznesowych, sportowych, kulturalnych okolicznościach jak i w rodzinnych jubileuszach. Jest to symbol uznania dla obdarowanego.

Wybieramy najlepszą statuetkę

najlepsze statuetkiRodzajów statuetek jest wiele. Bardzo rozpowszechnione stały się statuetki z pleksi, ale zdecydowanie najlepsze statuetki są z metalu lub z aluminium. Są one trwałe, odporne na wysokie temperatury, korozję czy uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu będą cieszyć oko wiele lat i nie trafia jako uszkodzone w kartonowym pudle na strych. Metal jest też bardzo wdzięcznym materiałem jeśli chodzi o elastyczność. Można nadawać mu finezyjne formy. Doświadczeni projektanci pomogą w zaprojektowaniu indywidualnej formy dopasowanej do naszych oczekiwań i upodobań obdarowanego. Analizując nasze uwagi znajdą dopasowaną do branży czy dyscypliny formę. Dodatkowo statuetki można wykończyć w ciekawy sposób. Można poddać je szlifowaniu, anodowaniu, polerowaniu. W rezultacie będą wyglądać na dużo droższe niż są w rzeczywistości. Staną się bardzo efektowne. Dodatkowe ustawiane są na podstawach, na których można zamieścić indywidualny grawer. Stanowią symboliczny gest, dowód docenienia czyjejś pracy. Można nimi obdarowywać osoby na każdym szczeblu i stanowisku.

Każdy z nas ma jakąś nagrodę: statuetkę, medal, dyplom, na który patrzy z sentymentem. I chociaż nie mają wielkiej materialnej wartości to emocjonalnie bardzo jesteśmy z nimi związani. Patrząc na nie czujemy się docenieni, wyróżnieni. Taki właśnie jest ich cel. Dlatego dobrze gdy wykonane są z najwyższą starannością i możemy cieszyć się nimi przez lata i chwalić się przed znajomymi.

Kategorie: Usługi