Moja kuzynka ma naprawdę dosyć poważne problemy ze wzrokiem. W sumie to ma je już od dzieciństwa. Na pewno jest to spowodowane tym, że jest obciążona genetycznie bo jej rodzice mają problemy ze wzrokiem. A także dlatego bo kuzynka naprawdę bardzo lubi czytać ale nie robi tego w odpowiednich warunkach.

Kuzynka kupuje soczewki kontaktowe w Krakowie

soczewki kontaktowe krakówOna po prostu nigdy chyba jeśli już czytała to nie robiła tego w odpowiednich warunkach czyli na przykład nie czytała przy odpowiednim świetle.Kuzynka od dawna musi nosić okulary do czytania. Jednak szybko okazało się, że będzie musiała nosić okulary takie na co dzień bo wada zaczęła się pogłębiać. Nie była z tego powodu zadowolona bo po prostu nie przepadała za chodzeniem w okularach. Uważała po prostu, że nie wygląda w nich korzystnie. W sumie kuzynka zawsze wyglądała naprawdę bardzo poważnie a do tego gdy jest w okularach wygląda na jeszcze więcej lat niż ma w rzeczywistości. Kuzynka dlatego też doszła do wniosku, że musi kupić sobie soczewki kontaktowe. Takie soczewki kontaktowe kraków są podobno najlepsze. Dlatego też pojechała tam i dokonała zakupu. Z tego co z nią rozmawiałam to na początku nie mogła przyzwyczaić się do tego jak te soczewki się zakłada i jak się je przechowywuje. Jednak z czasem była to już dla niej rutyna. Teraz już jest do tego tak przyzwyczajona, że jest to dla niej coś tak oczywistego jak mycie zębów.

Od tamtego czasu ma już kilka par soczewek kontaktowych na zmianę. Ma nawet takie, które zmieniają jej kolor oczu i moim zdaniem wygląda w nich naprawdę bardzo dobrze. Kuzynka powiedziała mi, że w tych soczewkach też naprawdę bardzo dobrze się czuje. W sumie to widzi w nich naprawdę dobrze i teraz gdy dużo czyta to uważa żeby mieć do tego także odpowiednie światło.