Moja młodsza siostra dość późno zdecydowała się na założenie rodziny. W sumie to byłam przekonana, że na dziecko nigdy się nie zdecyduje, ale jednak mnie zaskoczyła. Moja siostra urodziła piękną córkę i dużo jej pomagałam, bo miałam doświadczenie.

Pielęgnacja dziecka naturalnymi kosmetykami

naturalne kosmetyki do pielęgnacji niemowlątMoja siostra była mi wdzięczna za pomoc, bo dzięki mnie się wiele nauczyła. Ja stosowałam tylko naturalne kosmetyki do pielęgnacji niemowląt jak mój syn był mały i postanowiłam namówić również siostrę na ich stosowanie. Kosmetyki miałam sprawdzone i nigdy nie wystąpiło po nich żadne uczulenie, ale taki niemowlak wymagał szczególnej opieki. Siostra nie znała się na kosmetykach i wszystko mi powierzyła. Udałam się do sklepu z takimi kosmetykami i kupiłam wszystko co było niezbędne do pielęgnacji niemowlaka. Kosmetyki zdecydowałam się dać siostrze w prezencie i nie zwracałam uwagi na cenę. Wybrałam najlepsze naturalne kosmetyki i nawet znalazłam jakąś nowość, o którą od razu zapytałam ekspedientkę. Podobno były to jedne z najlepszych kosmetyków dla dzieci, które były w pełni bezpieczne. Wszystkie takie naturalne kosmetyki przeznaczone dla najmniejszych to w mojej ocenie były bezpieczne, ale zdecydowałam się na ich zakup. Byłam ciekawa czy rzeczywiście były takie rewelacyjne jak to ujęła ekspedientka. Córka mojej siostry dobrze reagowała na kosmetyki, które kupiłam i siostra stosowała je codziennie. Mała była w pełni zdrowa i miała piękną i mięciutką skórę.

Dzięki mojej pomocy siostra później nabrała takiej wprawy, że ze wszystkim sobie radziła już samodzielnie. Czasami pomagałam jej przy córce, ale robiłam to już dość rzadko. W ostatnim czasie okazało się, że  i ja zaszłam w kolejną ciążę i przygotowywałam się do opieki nad niemowlęciem.