Dom z basenem kąpielowym to już nie luksus wśród zamożnych klientów. Coraz więcej nieruchomości dostępnych na obrzeżach miast posiada w ogrodzie lub w podziemiach basen, który znacznie podnosi wartość rynkową domu.

Dom z basenem kąpielowym to nowość ?

baseny kąpieloweModa na zdrowy tryb życia niezmiennie panuje od dobrych paru lat. Sama zdrowa, zbilansowana dieta nie wystarczy, potrzebny jest ruch. W zależności od zasobności portfela wybieramy ćwiczenia w domowym zaciszu, wylewanie potu na siłowni, bieganie czy jazda na rowerze w wyznaczonych do tego miejscach. Spora część ludzi wybiera publiczne pływalnie, które są stosunkowo niedrogą formą relaksu. Natomiast zamożniejsi z Polaków mogą sobie pozwolić na baseny kąpielowe we własnym domu. Te, zapewniają im w pełni kameralne warunki i co najważniejsze – mają je na wyłączność. Ponieważ utrzymanie własnego basenu wiąże się z konkretnymi kosztami to mogą sobie na nie pozwolić tylko klienci z zasobnym portfelem. Alternatywą dla stacjonarnych basenów są te przenośne, które możemy kupić już za kilkaset złotych ale to zupełnie inna bajka, ponieważ takie baseny mają co najwyższej parę metrów długości. Producenci basenów kąpielowych mają w swojej ofercie modele, które najczęściej znajdują się w luksusowych rezydencjach, jednak pozostają otwarci na indywidualne podejście i chętnie dopasowują swoje produkty do preferencji klienta.Sporo biur nieruchomości ma w swojej ofercie domy z basenem, spełniające kryteria najbardziej wymagających klientów.

Kiedyś Polacy mówiąc dom z basenem, mieli na myśli luksus, który jest dla nich nieosiągalny. Oglądali na amerykańskich filmach piękne domy z wielkimi basenami i marzyli o takim dobrobycie. Teraz jest to możliwe również u nas. Dom z pięknym widokiem i basenem jest już w zasięgu ręki.

Kategorie: Ogród