Mój chłopak zaprosił mnie na randkę do kina. Podczas oglądania filmu, zauważyłam, że jedna z postaci ma naprawdę przepiękny łańcuszek. Mój chłopak również to zauważył, więc postanowiłam, że zakupię sobie identyczny, aby zrobić na nim dobre wrażenie.

Zakup cienkiego, złotego łańcuszka

cienki łańcuszek złoty celebrytkaNa początku nie wiedziałam w jaki sposób mogę odnaleźć ten łańcuszek. Chciałam, żeby był identyczny, dlatego też zaczęłam się zastanawiać w jaki sposób mogę go zidentyfikować. Szukałam go dosyć długo, aż wreszcie dałam sobie z tym spokój, gdyż nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie, co więcej, nikt inny chyba nawet się nad tym nie zastanawiał. Po pewnym czasie marnych poszukiwań, puściłam to w niepamięć. Niedługo po tym czasie, wracając ze sklepu, natknęłam się na stoisko z biżuterią. Nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Znalazłam właśnie ten sam łańcuszek, podpisany „cienki łańcuszek złoty celebrytka„. Właśnie taki miała go na sobie aktorka, ponieważ zrobiłam zdjęcie kadru z filmu telefonem, aby w razie czego wiedzieć jak on wyglądał. Byłam zaskoczona, że zupełnie przypadkiem, kiedy już o nim zapomniałam, nagle go znalazłam. Był niesamowity, idealnie pasował do mojej urody oraz był w naprawdę atrakcyjnej cenie. Nie zastanawiając się nawet chwili dłużej, zdecydowałam się na kupno. W domu, zrobiłam sobie kilka zdjęć i wysłałam koleżankom przez internet, aby się pochwalić i poznać ich opinie. Bardzo się im spodobał. Mój chłopak również jest bardzo oczarowany moim łańcuszkiem, dlatego też cieszę się, że mogłam go wreszcie odnaleźć.

Często dziwnym trafem natrafiamy na rzeczy, których przedtem szukaliśmy bardzo długo. Los płata różne figle, a życie jest wyjątkowo niespodziewane. Jeżeli również poszukujecie jakiejś biżuterii, której nie potraficie znaleźć za żadne skarby, warto jest się rozejrzeć nawet po małych stoiskach, bo może właśnie w miejscach, w których nikt tego nie szuka, można to znaleźć.