Do prawidłowego funkcjonowania samochodu niezbędne jest systematyczne kontrolowanie i serwisowanie podzespołów i układów oraz wymiana płynów i oleju. Na rynku dostępna jest szeroka gama produktów wpływających na prawidłowe funkcjonowanie silników i układów. Wśród wielu producentów na szczególną uwagę zasługuje marka Yacco z ponad 100 letnią tradycją, która produkuje oleje silnikowe w wersji premium i standard.

Nowoczesne i rekomendowane środki smarne i oleje

oleje yaccoJest to najstarszy i legendarny producent środków smarnych, który oleje Yacco produkuje dla samochodów osobowych, ciężarowych, motocykli, quadów, a także lotnictwa. Produkty charakteryzują się wysoką jakością i zyskały aprobatę największych czołowych producentów motoryzacji. Do prawidłowej pracy silnika niezwykle istotna jest również terminowa wymiany oleju silnikowego oraz regularna kontrola jego poziomu. Wysoka jakość płynu wpływa na ograniczenie zużycia paliwa oraz odpowiada za odprowadzenie zanieczyszczeń, które wychwytywane są przez filtry oleju. Oleje Yacco to jedne z najlepszych dostępnych na polskim i światowym rynku płynów stosowanych do samochodów osobowych produkowanych seryjnie, a także wyczynowych i klasycznych. Stworzone zostały linie Premium, Galaxy oraz Legend przeznaczone do konkretnych rodzajów cztero i dwuśladów. Podstawą składu olejów silnikowych poza bazą olejową, która stanowi około 80% składu, w skład wchodzą regulatory lepkości i dodatki uszlachetniające, które wpływają na ograniczenie powstawania osadów na ścianach cylindrów oraz stanowią ochronę elementów silnika.

Nowoczesne oleje produkowane przez francuską markę Yacco są w 100% syntetycznymi produktami wykazującymi wysoką jakość oraz szybkość reakcji. Oleje wpływają na niezawodność i prawidłową pracę silnika, a dodatkowo zabezpieczają go przed zanieczyszczeniami i tarciem. Szeroka linia olejów przeznaczona jest do wszystkich marek samochodów produkowanych seryjnie, a także pojazdów biorących udział w profesjonalnych rajdach i wyścigach. Produkty francuskiego producenta rekomendowane są przez największych światowych producentów motoryzacji, a także lotnictwa.

Kategorie: Motoryzacja