Od szesnastu lat pracuję jako księgowa. Na początku pracowałam na normalnym etapie ale od kilku dobrych lat prowadzę samodzielne biuro rachunkowe.

Podobają mi się panele ścienne 3d

panele ścienne 3dDo tej pory używałam do pracy gabinetu wydzielonego w mieszkaniu ale zaczęło mi to już trochę przeszkadzać. Było to bardzo wygodne na początku ale teraz odnoszę wrażenie, że jest to dość niestosowne jeśli chcę uchodzić za profesjonalistkę. Poza tym zdaję sobie sprawę z tego, że klientom nigdy nie było łatwo znaleźć moje biuro w tym wielkim blokowisku. Postanowiłam wynająć lokal bliżej centrum i właśnie kończę jego urządzanie. Zostały jeszcze tylko kłopotliwe ściany. Kłopotliwe dlatego, że nie wiem na co się zdecydować. Bardzo podobają mi się panele ścienne 3d ale moi znajomi twierdzą, że nie pasują one do powagi miejsca. Nie wiem szczerze mówiąc o co im chodzi. Podejrzewam, że oni pamiętają jeszcze stare panele, które się kładło w latach dziewięćdziesiątych. Tamte faktycznie wyglądały nieciekawie. Natomiast nowe panele dekoracyjne 3d prezentują się bardzo ładnie. Mają tyle różnych wzorów, że idzie znaleźć pasujące do niemal każdego wnętrza. Ja sama wybrałam już kilka i myślę, że zdecyduje się na jeden z nich. Cena takich paneli jest na tyle niska, że mogę sobie pozwolić na ryzyko. Jeśli jednak uznam, że panele 3d nie sprawdzają się to zwyczajnie zastąpię je klasyczną, nudną farbą.

Jestem jednak pewna, że to się nie wydarzy. Wydaje mi się, że mam dobre wyczucie jeśli chodzi o aranżację wnętrz i nie przesadzę z niczym w moim biurze.