I tak dzięki moim rodzicom stałem się współwłaścicielem kortów tenisowych w Warszawie. Przystępując do spółki z moim przyjacielem Andrzejem uzgodniliśmy, że ważne i strategiczne decyzje podejmujemy wspólnie mimo, iż ja mam tylko trzydzieści procent udziałów w spółce.

Tenis dla dzieci jako podstawowa usługa

tenis dla dzieciKażdy z nas odpowiadał w spółce za określone zadania. Sprawy dotyczące tenisa pozostawiłem przyjacielowi. Przecież jego szkoła tenisa dobrze funkcjonowała zanim przystąpiłem jako wspólnik. Polecany tenis dla dzieci w Warszawie to była podstawa działalności szkoły. Nauka tenisa dla dzieci to bardzo trudna sztuka i wymagająca od instruktorów szczególnych predyspozycji. Nauka tenis dla dorosłych, którzy chcę tylko rekreacyjnie grać jest według mnie o wiele łatwiejsza. Po kupnie terenów obok naszej szkoły tenisa Andrzej zajął się urządzaniem kortów i rekrutacja instruktorów. Natomiast mnie na początek przypadło zgodnie z moim wykształcenie przystosowanie strony internetowej, tak by poprzez Internet chętni do korzystania z usług szkoły tenisa mogli rezerwować sobie szkolenia i możliwość korzystania z kortów tenisowych. Postawiliśmy sobie za cel otwarcie kortów wraz z nowa stroną internetową w ciągu pięciu miesięcy. Było trochę problemów mniejszych i większych i nieraz baliśmy się czy w zaplanowanym terminie uda nam się wszystko wykonać. Udało się. Nowe korty tenisowe zostały otwarte pierwszego maja. Korty przystosowane są do nauki i korzystania we wszystkich porach roku, tak by spółka uzyskiwała dochody przez cały rok.

Na początku nasza nowa strona internetowa zawiesiła się gdyż prze okres dwóch tygodni mieszkańcy dzielnicy, w której znajduje sie szkółka mieli możność do jednorazowego darmowego skorzystania z kortu tenisowego. Widać nie przewidzieliśmy ile jest chętnych do gry w tenisa