Gdy kupiłam moje pierwsze mieszkanie nie było ono duże. W sumie to były to małe dwa pokoje. A metrażem można powiedzieć, że mieszkanie to było takie jak kawalerka. Jednak wtedy nie było stać mnie na nic lepszego i większego.

Brat montuje listwy do taśmy led

listwa do taśmy ledI tak cieszyłam się bardzo, że w końcu nie będę musiała wynajmować już mieszkania i będę miała coś swojego. Nie miałam zbyt dużo pieniędzy ale chciałam żeby wnętrze było jak najbardziej nowoczesne. Moje koleżanka miała takie listwy led zamontowane na suficie co mi się zawsze bardzo podobało. Także wiedziałam już wtedy, że ja także będę chciała mieć coś podobnego. Jednak ja chciałam mieć je nie tyko pod sufitem ale także wokół dużego lustra i w przedpokoju. jednak gdy jest więcej jasnego światła to zawsze przestrzeń wydaje się być większa. Mój brat potrafi zrobić wiele rzeczy i to on pomagał mi właśnie podczas remontu. powiedział, że jeśli chcę w ten sposób oświetlić sufit to musi być kupiona listwa do taśmy led właśnie. Także pojechałam po procy do sklepu, w którym mogłam coś takiego dostać. Tam zawsze jest bardzo duży wybór wszystkiego. Sprzedawca pokazał mi takie listwy jakie tam były. Oczywiście poprosiłam o najlepsze jego zdaniem. Powiedziałam dokładnie do czego mają służyć i pan mi już wszystko dopasował. Zastanawiałam się tylko co na to powie mój brat. Jednak okazało się, że kupiłam wszystko bardzo dobrze. W sumie powiedział mi, że wybrałby te same listwy co ja.

Czyli dokonałam dobrego wyboru. A do tego listwy te nie były wcale drogie tak jak on myślał. W sumie praca bratu szła bardzo sprawnie. On takie remonty wykonuje na co dzień. Także dla niego nie było to nic skomplikowanego. Na koniec pracy efekt był naprawdę bardzo dobry. Całe mieszkanie wyglądało dzięki tym diodom bardzo dobrze.